У Тернополі відзначили людей року

У Тернополі відзначили людей року

2014-lr

Минулої неділі Тернопільський замок зустрічав гостей. Тут вітали «Людей року-2014».

Цей престижний конкурс на теренах Тернопілля ще у 2000-му заснував керівник спортивно-мистецького та духовного центру, заслужений тренер України Володимир Пласконіс. Відтоді його лауреатами визнали більше двохсот відомих краян.

Багато років головою конкурсної комісії був нині покійний ректор Тернопільського медичного університету Леонід Ковальчук. Організатором цьогорічної імпрези став знаний меценат, начальник ПАТ «Тернопільгаз» Олег Караванський.

Вечір був пронизаний особливим щемливим настроєм. Розпочали його вихованці Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької духовним гімном України «Боже великий, єдиний…». Під тужливу мелодію «Пливе кача…» присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих українських  Героїв.

 

Лауреатами конкурсу «Людина року – 2014» стали:

БАРАН Андрій  –  директор ПАП «Агропродсервіс с.Настасів Тернопільського району;  БАСАРАБ Наталія –  відома тернопільська художниця;  БУЛАТ Микола –  актор Тернопільського драматичного театру, активний волонтер АТО, ВАВРИК Іван – директор товариства «Побутрембут», поет, громадський діяч; ЗАЛІЗНИЙ Валерійч – громадський дія, поет, художник; НОВОСЯДЛИЙ Богдан – заступник редактора газети «Свобода», заслужений журналіст України, ПЕРЕЙБІДА Ганна  –  учителька; РУДЗІНСЬКИЙ  Михайло – директор Тернопільського музичного училища імені С. Крушельницької; СЕМЕНЮК Віталій – директор обласного відділення міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО; СВИСТУН Ігор – директор Тернопільського заводу безалкогольних напоїв; ЧАЙКОВСЬКИЙ Сергій – підприємець, волонтер, учасник Майдану і АТО.

 

Приємно, що лауреатом «Людина року-2014» став номінант газети «Наш ДЕНЬ»  Сергій Чайковський.

2014-lr-1Про Сергія ми неодноразово згадували у наших публікаціях. Цей чоловік був на Майдані у найкривавіші дні, коли ж почалася анексія Криму, він першим зустрічав переселенців з півострова, а потім зі Сходу. Завдяки йому сотні родин, які залишилися без даху над головою, знайшли прихисток на Тернопільщині. У своїй домівці він поселив безстрашних жінок з Краматорська, які насмілились вигнати сепаратистів із своєї вулиці, а згодом за їх життя оголосили винагороду.

Однак Сергій не міг залишитися осторонь тих подій, які відбувалися на Сході і разом з батальйоном «Тернопіль» вирушив у Лисичанськ. Після повернення додому знову взявся допомагати переселенцям та збирати допомогу на Схід. Каже, інакше не може, адже сьогодні майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.

На церемонію нагородження Сергій поспішав із зони АТО, куди в черговий раз возив допомогу нашим хлопцям.

– Ми їздили на Луганщину, аби доставити допомогу тернополянам , які відступили з 31 блокпосту, – розповідає волонтер. –  Теплі речі, форму та харчі передали бійцям рідні та громада села Шимківці Збаразького району. Тернопільські підприємці передали на передову продукти харчування та буржуйки.  До місця дислокації воїнів ми добратися не змогли, оскільки селище оточили і дорога прострілювалася. Тож ми доїхали тільки в Оріхове, а допомогу залишили на їх базі у Лисичанську.

Вже за тиждень Сергій знову вирушає у зону АТО з допомогою для наших бійців. Тепер він не уявляє свого життя без волонтерства і закликає тернополян долучатися до добрих справ, аби підтримати нашу армію і наблизити перемогу.

 

Автор
Схожі публікації

2 коментарі

 1. Avatar
  тернополянка

  дякую нашому Дню за гідну кандидатуру – за српвжнього волонтера – Сергія Чайковського! Ця людина справді багато робить для наших бвйців! Молодець! Як і пан Булат! Щодо багатьох інших кандидатур то є великі сумніви що вони таке зробили для Тернополя , що їх аж визнали людьми року!

  Відповісти
 2. Avatar
  Протестую!

  Коли в Україні війна, люди року це наші вояки і волонтери. Якби не було їх, то путін вже брехав би не в Мінську, а слухав би “шото русское” в Львівській опері. А ті пенсіонери, що віддають копійки для наших воїнів, не люди року? Кожен, хто вніс бодай маленьку частинку в оброну України є людиною року. От хотів би знати, що для армії, крім добродіїв Чайковського і Булата, зробили інші “люди року”. Просто цікаво. Серед них є зовсім не бідні.

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *