Жалюзі, ролети або рулонні штори: що вибрати для будинку?

Сьогодні багато хто воліє вибирати для оформлення віконного простору не традиційні завіси, а сонцезахисні системи. Жалюзі, ролети і рулонні штори від Sunset.kiev.ua дозволяють захиститися від сонячного світла або сторонніх поглядів, знизити витрати на кондиціонування приміщення в спеку, створюють індивідуальний стиль кімнати.

Жалюзі

Жалюзі – це звичний елемент як житлових, так і офісних приміщень. Як правило, жалюзі складаються з горизонтальних ламелей. Якщо міняти кут їх нахилу, можна легко регулювати потік світла або захиститися від сонця повністю.

  • Алюмінієві – найпоширеніші, вони досить міцні і довговічні, пожежобезпечні і надійні. Але їх прийнято використовувати частіше в офісних приміщеннях, школах, комерційних будівлях.
  • Дерев’яні – екологічні і натуральні, ідеально підійдуть для дерев’яних рам вікон, для приватних і заміських будинків, дач. Добре вписуються в класичні інтер’єри і будуть поєднуватися з дерев’яними меблями.
  • Пластикові – найбільш демократичні за своєю вартістю, але набагато менш довговічні, ніж алюмінієві або дерев’яні. Бояться різких перепадів температур і можуть деформуватися від частого освітлення УФ-променями.

Рулонні штори

Тим, хто не може зробити вибір між класичними тканинними портьєрами і жалюзі, підійдуть рулонні штори від Sunset.kiev.ua. На відміну від звичайних, вони економлять місце біля вікна. Залежно від типу конструкції і щільності полотна, можуть надійно захистити від сонця.

  • Рулонні штори відкритої конструкції являють собою полотно, яке кріпиться до валу у верхній частині вікна. У рух наводяться шнуром або ланцюжком, вал знаходиться на увазі.
  • У закритого типу вал захований в короб, а по обидва боки полотна є напрямні, по яким воно рухається. Управляються шнуром або електроприводом (для великих площ і важких тканин).
  • В залежності від светопропсукной здатності можуть бути прозорими, напівпрозорими, «dim-out» (90% затемнення) і «black-out» (100% затемнення).
  • Конструкція «день-ніч» є подвійне полотно з чергуються прозорими і непрозорими смугами. Таким чином, можна відрегулювати потік світла або повністю закрити вікно.

Ролети

Ролети переважно використовуються для зовнішньої сторони вікна. Вони підходять для комерційних приміщень, наприклад, щоб закрити двері і вікна магазину, або для гаражів, підсобних приміщень – можуть навіть повністю замінити двері і закриватися на замок. Також називаються ролетами.

  • Представляють собою полотно з скріплених горизонтальних ламелей. Воно намотується на вал вгорі над дверним або віконним отвором. Варіанта светорегуляціі у ролетів немає.
  • Виготовляються з дерева, металу або пластику. Найміцнішим буде металевий варіант.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *