Агроволокно: що це та які його переваги?

Кожний фермер, який хоче виростити гарний врожай намагається використовувати для цього усі можливі технології. Навіть якісний грунт не може гарантувати того що врешті-решт ви отримаєте відмінний продукт. Доводиться вдаватися до різних хитрощів, які допомагають отримувати якісні плоди. Але не кожен може дозволити собі такі методи, адже надійні та перевірені технології вимагають вкладення коштів. Та це не означає що треба покинути все напризволяще. Існує недорогий, але дієвий спосіб який зможе надійно захистити ваші саджанці. Мова йде про агроволокно.

Для чого призначене агроволокно?

Агроволокно використовують для захисту саджанців від несподіваного перепаду температур.  Воно здатне надійно захистити рослини від палючого сонця, морозу, вітру та птахів. Агроволокно відрізняється від звичайної плівки тим, що може пропускати не лише світло, але й повітря. Таким чином рослина може дихати що сприяє її правильному розвитку.

Якщо хочете надійно захистити свої саджанці від несприятливих факторів рекомендуємо придбати агроволокно. Замовити його можна тут https://profipak.com.ua/g36567349-agrovolokno. Перейшовши за цим посиланням ви знайдете великий вибір агроволокна. Кваліфіковані консультанти компанії допоможуть підібрати правильний тип матеріалу.

Типи агроволокна

Агроволокно буває двох типів: чорне та біле. Чорне використовують для того, щоб запобігти росту бур’янів на ділянці. Для цього в агроволокні формують спеціальні отвори які передбачені лише під ріст культурних рослин. Після цього його стелять на грунт та чекають поки проростуть саджанці.

У другому випадку, коли мова йде про біле волокно, його використовують як захист культур від шкідливих факторів, накриваючи рослини. Не так давно у продажі з’явився комбінований тип агроволокна, яке по суті можна використовувати як універсальний варіант.

Основні переваги агроволокна:

  • Агроволокно служить надійним захистом рослин від вітру та морозу.
  • Захистить ваші саджанці від палючого сонця.
  • Має таку структуру яка дозволить рослинам дихати.
  • Не створює надлишкового випаровування та вологості так, як звичайна плівка.
  • Створює захист від пташок і шкідників.
  • Має невелику вартість у порівнянні з іншими технологіями захисту рослин.
  • При правильному використанні забезпечить високу ефективність.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *