Колектив «Тернопільгазу» зібрався на фінальному гала-концерті мистецького фестивалю «Блакитний вогник»

Співали, танцювали та жартували газовики області на 11 дитячому та 14 дорослому оглядовому фестивалі-конкурсі «Блакитний вогник». Дійство відбулося на території відомої української здравниці «Медобори», що на Теребовлянщині. Ідейний натхненник дійства, начальник об’єднання ПАТ «Тернопільгаз», Заслужений працівник промисловості України Олег Караванський переконаний, такі свята дуже потрібні колективу, адже вони згуртовують працівників і об’єднують в одну велику родину.

111111111111111111

– Ми по праву можемо пишатися тим, що наш великий колектив не тільки сумлінно виконує свої основні обов’язки, надійно подає голубе  паливо майже в усі населені пункти Тернопілля, а й змістовно відпочиває, підтримує і розвиває чудові українські традиції. Особливо радує те, що професіоналізм наших аматорів щороку зростає. Тож дуже складно визначати переможців, адже всі номери на високому рівні, – зазначив Олег Іванович.

DSC_0727

У фестивалі взяли участь працівники «Тернопільгазу» з усієї області. Всього 249 осіб, з них 59 – діти та онуки газовиків. Спершу відбулися регіональні відбіркові тури у чотирьох районах, а найкращі номери обрали для гала-концерту та підбиття підсумків. Виступи конкурсантів оцінювало спеціальне журі. Його голова Олексій Лещишин, методист обласного центру народної творчості, зізнається, було непросто. Адже надзвичайно велика кількість талановитих учасників та цікавих номерів.

DSC_0644---копия

– «Блакитний вогник» у наш час є своєрідним феноменом, – зазначив він. – Олег Караванський не лише дбає про своїх працівників, а й розуміє, що не хлібом єдиним живе людина, і турбується про дозвілля усього  колективу. Важко було визначити переможців, вибрати кращих з кращих. Щороку ми відкриваємо для себе надзвичайно талановитих людей. До прикладу, мене вразив Роман Кузенко з Бережан. Він навіть сам не підозрює, який великий у нього дар – золотий голос і надзвичайно музична душа.

DSC_0693

Вдень вони працюють у газових господарствах – вдягають спецформу, беруть в руки інструменти і сумлінно виконують свої обов’язки. А от ввечері чи на вихідних вбираються у народні костюми, співають, жартують, творять. І це та частина життя, яка приносить радість, дає стимул до праці і натхнення жити. Це підтверджує керівник народного хору Бережанського управління газового господарства Зеновій Головацький:

– Учасники нашого колективу не мають музичної освіти. Але коли є любов до пісні, а Бог ще подарував слух і голос, то це вже щастя, – каже він. – Ми підбираємо цікаві композиції, репетируємо, виспівуємося, шиємо костюми. Адже пісня – це автобіографія, історія нашої держави. Людина народжується з піснею і йде по життю.

DSC_0697

Учасники свята співали пісень, танцювали, читали вірші і жартували – кожен номер був оригінальний і цікавий по-своєму. Наприкінці гала-концерту Олег Караванський та члени журі нагородили кращих  артистів та колективи квітами, подарунками.

За загальними результатами творчого суперництва рівних не було  колективу головного підприємства «Тернопільгаз» (керівник Олег Караванський). Другу сходинку почесного п’єдесталу пошани посіли аматори Бережанського УЕГГ (Марія Ватраль), а трійку призерів замкнули митці Шумського УЕГГ з підпорядкованими  Лановецькою (Володимир Коцюбко) та Кременецькою (Віктор Копачук) дільницями (Олександр Григоренко) та Збаразького УЕГГ (Віктор Панасюк) та підпорядкованої йому Підволочиської дільниці (Віталій Сум). Усіх їх нагородили Почесними відзнаками, грамотами та грошовими преміями.

Автор

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *