з 10 по 16 жовтня


Овен

Настав період становлення стабільних взаємин на роботі. Домашні турботи, що раніше приносили розлади й незадоволеність, матимуть значимість і важливість для вас і ваших домашніх.

Телець

Є сенс відмовитися від авантюрних і ризикованих справ. Спекулятивна діяльність може призвести до фінансового глухого кута, а потiм і до втрати постійного джерела прибутку.

Близнюки

Вам доведеться на власні очі переконатися, що не хлібом єдиним живе людина. Свої переконання і цінності доведеться змінити під тиском навколишньої дійсності.

Рак

Основними завданнями тижня буде активне включення в знакову систему, тобто вміння читати й бачити прикмети, активне включення в інформаційний потік і вміння вирішувати життєві питання.

Лев

У вас буде можливiсть упевнитися, що випадковостей не буває. Треба легше ставитися до життя – і тоді покращаться взаємини з людьми, які вам дорогі. Фiнансове становище суттєво покращиться.

Діва

Спілкування з природою, музикою принесе величезні плоди та великі зміни в особистому житті, а також велику допомогу здоров’ю і вирішення багатьох побутових проблем.

Терези

Зберігаючи ритм у роботі або в служінні сім’ї, рідним і друзям, ви ризикуєте серйозно підірвати своє здоров’я або втратити те, заради чого ви живете. Це стосується i самотнiх людей.

Скорпіон

Ви вмiєте долати будь-якi труднощi за допомогою віри, інтуїції, глибокого розуміння подiй, якi вiдбуваються з вами. Ваша сила полягає в умінні прийняти правильне рiшення.

Стрілець

У вас несподiвано можуть відкритися таємні потоки знань. І в цьому випадку прийде успіх у професії, а в багатьох таємні думки і бажання знайдуть реальну форму.

Козеріг

Людям, яким доводиться багато уваги приділяти здоров’ю, дуже важливо відмовитися від звичного погляду на процеси реабілітації, лікування. Скористайтеся методами нетрадицiйної медицини.

Водолій

Треба не ховатися за параграфи інструкцій та правила i не придушувати в собі природні інстинкти. Чим раніше ви внутрішньо звільнитеся від погляду на життя як на якусь систему правил і установок, тим радiснiшим воно буде.

Риби

З’явиться величезне бажання навести лад  удома, втрутитися в особисте життя близьких, прагнення диктувати свої умови, встановлювати свої правила в сім’ї. Занадто поглиблене розуміння внутрішніх процесів може довести до нервового зриву, прихованої ворожнечі та агресії.