з 12 грудня по 18 грудня


Овен

У вас може з’явитися безсоння, але не варто зловживати снодійним. Частіше бувайте на свіжому повітрі, живіть повним життям – і все буде добре.

Телець

Ви відкриєте для себе багато нового і зрозумієте своє істинне призначення. Наслідком цього стануть кардинальні зміни у житті.

Близнюки

Не стримуйте притаманну вам від природи щедрість, і вона окупиться вам устократ. Намагайтеся при першій можливості підтримати близьких.

Рак

Дехто з вас захоче завести дитину. Не бійтеся, що це змінить ваше життя – на все свій час. Зірки сприятимуть сім’ям, які зважаться на такий крок.

Лев

Будьте уважними у стосунках з коханою людиною, не ображайтеся через дрібниці. Можливо, східна філософія допоможе вам спокiйнiше дивитися на деякi речі.

Діва

Можлива зустріч iз людиною, яка буде для вас ідеальною парою. Цілком iмовірно, що ваші стосунки увінчаються весіллям впродовж кількох наступних місяців. Одруженим пощастить фінансово.

Терези

Ваші особисті стосунки будуть нестійкими – ви будете в пошуку справжнього кохання. Будьте обережні, стикаючись з новим і незвичним. Не довіряйте незнайомцям, особливо у громадських місцях.

Скорпіон

Початок тижня – сприятливий період для професійного вдосконалення. Вашому успіху сприятимуть висока працездатність і наполегливість.

Стрілець

Для пошуку нової роботи цей час несприятливий. Якщо ви не можете знайти того, що вам підходить, доведеться погодитися на наявні пропозиції. Інакше на довгий час ризикуєте залишитися без роботи.

Козеріг

Ваша робота вимагає від вас творчої уяви та сміливих ініціатив. Не бійтеся висловлювати свої ідеї – до вашої думки прислухатимуться. Очікуйте несподіваних прибутків.

Водолій

Не нехтуйте професійними виставками, семінарами, шукайте ділових партнерів. Пам’ятайте, що нові знайомства обіцяють вигідні пропозиції.

Риби

Сприятливий період для кар’єрного зростання. Але будьте уважні, уникайте порад непрофесіоналів, намагайтеся не образити колег і керівництво, тоді ви зможете уникнути проблем.