з 12 по 18 червня


Овен

Ви завжди стурбовані своїм здоров’ям, надзвичайно недовірливі й усерйоз сприймаєте нервові розлади за невиліковні недуги. Будьте розумнi й прислухайтеся до порад фахiвцiв.

Телець

Необхідно поберегти нерви. Не забувайте про повноцінний відпочинок. Помірні фізичні навантаження принесуть відчутну користь. А робота – матеріальні блага.

Близнюки

Ваше фiнансове становище покращиться. У вас з’явиться можливість зробити дорогу покупку або вирушити в екзотичну країну.

Рак

На вас чекає перевірка на міцність: близький друг попросить грошей у борг. Зірки застерігають: ви можете втратити і гроші, і друга.

Лев

Цей перiод – найкращий час для розвитку вже наявного бізнесу або початку нового. Будьте уважнi з фiнансовими документами, уникайте пліток.

Діва

Слiдкуйте за здоров’ям: висипайтеся, не переїдайте. Займіться спортом. Зустрінете людей, які відіграють важливу роль у вашому житті.

Терези

Ваші почуття до партнера охолонуть. Дехто навіть тимчасово розлучиться, щоб перевірити, чи є спільне майбутнє. Ви вiдчуєте пожвавлення в любовних стосунках і загострення ревнощів.

Скорпіон

Вам випаде можливість помандрувати. А деякі представники цього знака займуться навчанням і професійним розвитком.

Стрілець

Середина тижня стане складним періодом, але невдовзі справи поліпшаться. Робота, як і раніше, забиратиме багато часу і сил, але винагорода не змусить себе чекати.

Козеріг

Якщо ваше серце вже комусь належить, сконцентруйтеся на зміцненні взаємин. Частіше йдiть на компроміси. Можливі вигідні ділові пропозицій, які принесуть хороші фінансові надходження.

Водолій

Ваше самопочуття залежатиме від емоційного стану. Захистіть себе від зайвих переживань і нервових перевантажень.

Риби

Перед вами вiдкриються нові професійні горизонти. Приймаючи важливі рішення, ретельно все зважуйте. Так легше досягти найкращих результатiв.