з 15 січня по 22 січня


Овен

Ви можете зiпсувати стосунки з партнерами. Конфліктна ситуацiя може призвести до серйозних фінансових розбіжностей.

Телець

Ви розчаруєтеся в друзях. Попереду екстрені наради, укладання договорiв i робота у вихідні. Бунтувати не потрібно. Навпаки, вашi надзусилля себе виправдають.

Близнюки

Можливі премії і збільшення зарплати. Нова робота буде набагато цікавішою та перспективнішою за попередню. На вас чекає неабиякий успіх.

Рак

Відсторониться від проблем, ретельно вивчiть ситуацію, але не поспiшайте ухвалювати остаточні рішення. Тиждень сприятиме честолюбцям і трудоголікам.

Лев

Бiзнесменiв підстерігають фінансові претензії, вiд вас вимагатимуть повернення боргiв. Доведеться взяти блокнот і ретельно записувати всі витрати.

Діва

В особистих стосунках настав складний перiод. Ви шукатимете вихід зі складної i навiть тупикової ситуації, а iнколи доведеться йти на компромiс.

Терези

Якщо ви остаточно визначитеся з вибором, можна розраховувати на продовження стосункiв. У декого з вас вони перейдуть у серйознi вiдносини.

Скорпіон

Ви станете заручником обставин, доведеться вiдіграти незвичайну для себе роль. Щоб невдачі обійшли вас, треба дiяти на випередження.

Стрілець

Попри професійний успіх можуть бути фiнансовi проблеми. Слiд бути уважнішими й не робити ризикованих кроків. Остерiгайтеся сумнiвних пропозицiй.

Козеріг

Не виключено, що ви займатиметеся рутинною роботою. Підприємці почнуть реорганізацію справи, яка триватиме довгий час.

Водолій

Сміливо беріться за найризикованіші проєкти. Ви досягнете неабиякого успіху. Колеги підтримають вас і допоможуть зробити кар’єру.

Риби

Бiльшiсть представників цього знака можуть розраховувати на отримання кредиту, спонсорську допомогу, підтримку батьків або близької людини.