з 4 грудня по 10 грудня


Овен

Нарештi ви зможете відірватися по повній, адже вдалося укласти вигiдний контракт. Старі проблеми легко вирiшаться самi собою.

Телець

На роботi спостерiгається складна ситуацiя. Фiнансовi питання вийдуть на перший план, а рішення підкаже інтуїція.

Близнюки

Якщо є якісь питання до начальства, не вiдкладайте їх у довгий ящик. Можливе пiдвищення на посадi, а вiдповiдно й пiдвищення заробiтної плати.

Рак

Зробiть приємне своїм близьким, адже вони заслуговують на це. Це може бути подарунок або сiмейна вечiрка при свiчках.

Лев

Настав час розібратися у власному характері. Якщо ви звикли, що всi виконують вашi вказiвки, то доведеться поступитися цим правилом.

Діва

Більше уваги приділяйте своїй зовнішності, оскiльки привабливiсть завжди була вашим козирем. Із колегами вдасться налагодити хорошi стосунки.

Терези

Не бійтеся яскравих фарб, сплесків емоцій, а також несподіваних злетів і падінь. В особисте життя додайте експериментів, i життя завирує навколо вас.

Скорпіон

Службовий роман не завжди доречний, але не у вашому випадку. Самотні нарешті знайдуть свою другу половинку, з якою проживуть щасливе життя.

Стрілець

Не варто з таким завзяттям відстоювати свою правоту. Зізнайтеся, що припустилися помилки, й одразу вiдчуєте легкiсть на душi. У вихідні проведіть час в колі родини.

Козеріг

Нарешті результати вашої праці гідно оцінять. Ви отримаєте довгоочiкувану премiю, тож смiливо плануйте найбiльшi покупки.

Водолій

Через нестачу грошей доводиться багато працювати. Щоб близькi не дорiкали вам, бiльше уваги придiлiть сiм’ї, зокрема дiтям.

Риби

Поставтеся уважно до фiнансової перевiрки. Пiдготуйтеся заздалегiдь до неї, передивiться всю документацiю. Вихiднi проведiть у родинному колi.