Гороскоп

з 4 по 10 березня


Овен

Настав період стабільних взаємин iз колегами. Домашні турботи змiняться приємними клопотами. У вихiднi вiдвiдайте друзiв.

Телець

Вiдмовтеся від авантюрних і ризикованих справ. Спекулятивна діяльність може призвести до втрати постійного джерела прибутку.

Близнюки

Ви впевнитеся, що не хлібом єдиним живе людина. Свої переконання і цінності доведеться змінити під тиском дійсності.

Рак

Основними завданнями тижня буде включення в інформаційний потік і вміння вирішувати життєві питання, читати й бачити прикмети.

Лев

Ви впевнитеся, що випадковостей не буває. Треба реальнiше дивитися на речi, тодi ви зможете уникнути багатьох негараздiв.

Діва

Спілкування з природою принесе зміни в особистому житті, а також незмірну допомогу здоров’ю та вирішення побутових проблем.

Терези

Зберігаючи напружений ритм у роботі, ви ризикуєте серйозно підірвати своє здоров’я або втратити те, заради чого ви живете.

Скорпіон

Ви вмiєте долати будь-якi труднощi за допомогою віри та інтуїції. Ваша сила полягає в умінні приймати правильне рiшення.

Стрілець

У вас несподiвано можуть відкритися таємні потоки знань. І в цьому випадку таємні думки і бажання знайдуть реальну форму.

Козеріг

Приділіть більше ува­ги здоров’ю, скористайтеся методами нетрадицiйної медицини. Не піддавайтеся негативним думкам, вірте в свої сили.

Водолій

З’явиться величезне бажання навести лад удома i встановлювати свої правила в сім’ї. Занадто поглиблене розуміння внутрішніх процесів може довести до нервового зриву.

Риби

Треба не ховатися за правила i не придушувати в собі природні інстинкти. Чим раніше ви внутрішньо звільнитеся, тим радiснiшим буде ваше життя.