з 9 по 15 жовтня


Овен

Більше часу приділіть собі та своїм бажанням. Подбайте про здоров’я. Зараз не час починати нові справи – відкладіть на якийсь час, аби зібратися із думками та силами.

Телець

Якщо кохана людина почала нудьгувати, поверніть яскравість і новизну стосункам, влаштуйте вечiрку зi свiчками. Будете готовi на все заради щастя і спокою.

Близнюки

Можливо, що тиждень ознаменується кар’єрним злетом. Це позначиться не лише на пiдвищеннi в кар’єрі, а й на фiнансах.

Рак

Щоб вас зрозумiли, iнодi досить одного вчасно сказаного слова. Тоді авангардні рішення прийматимуть «на ура». Це стосується ділових та особистих стосункiв.

Лев

Вірити в казку іноді корисно, але реальне життя та земні проблеми все частiше нагадують про себе. Краще мати синицю в руках, нiж журавля в небі.

Діва

Нарештi за свою роботу ви здобудете пристойну компенсацію. Ви отримаєте дуже вигідну пропозицію, від неї залежить ваша подальша кар’єра.

Терези

Альтруїзм може привести до того, що ви станете об’єктом підвищеної уваги. Будьте скромнiшими, не афішуйте свої перемоги на любовному фронті.

Скорпіон

Для вас важливо, як складуться стосунки з колективом. Радимо розслабитися в приємній компанії. Не забувайте про батьків, вони не вiчнi.

Стрілець

На цьому тижнi чекайте несподiваних прибуткiв. Не варто витрачати їх на дрібницi, краще заощадити i зробити велику покупку.

Козеріг

Сприятливий перiод для стратегічного ривка. Коли підніметеся на сходинку, що веде до більших досягнень, не забувайте про тих, хто першим простягнув руку.

Водолій

Накопичилося багато роботи, але ви знайдете час для зустрічей iз друзями. Ви відчуєте в собі сили, аби допомагати тим, хто потребує вашої підтримки.

Риби

Не радимо вкладати гроші в сумнiвні проекти, якi не гарантують прибутку. Попереду час здійснення бажань, неможливе стане можливим.