з 13 по 20 травня


Овен. Усе буде просто чудово, якщо ви спробуєте зрозуміти, чого ж, власне, хочуть ваші колеги. Поки ви не знайдете з ними спільної мови, навряд, чи вдасться працювати згуртовано та продуктивно, а це дуже важливо.

Телець. Постарайтеся провести відпустку разом iз коханою людиною. Всi необґрунтовані спалахи емоцій попередніх місяців поясніть втомою. Вона вас пробачить, оцінить і ще міцніше покохає.

Близнюки. Уже невдовзi матеріальні проблеми успішно вирішаться. Але обачність у витратах усе-таки не завадить. Максимум коштів витратiть на якісний відпочинок — він вам потрібен.

Рак. Усе залежить тільки від вас. Генеральні репетиції пройшли успішно, прем’єра не за горами. Зірки налаштовані оптимістично. Отже, даємо третій дзвінок і піднімаємо завісу. Світ аплодує вашим успіхам.

Лев. Чудовий період для самовдосконалення. Більше уваги рідним, коханим, не відмахуйтеся від їхнiх проблем, вважаючи, що подібні дрібниці не варті уваги. Будьте ще добрішими до тих, хто залежить від вас.

Діва. Ви зітхнете вільніше. Основні проблеми вирішаться самі по собi, а з дрібницями зумієте впоратися заввиграшки. Якщо у вас i є якiсь проблеми, то ви також зумiєте їх подолати з легкiстю.

Терези. Раніше ви завжди самі робили вибір, а тепер вибрали вас. І не хочуть відпускати, що б не трапилося. Нехай це полон, але все-таки приємний. У справах постарайтеся не потрапити на вудку лестощів.

Скорпіон. Стримавши власні амбіції, ви зможете виявити тих, хто ладен поживитися за ваш рахунок, і дасте гідну відсіч. Перед вами постане вічна проблема батьків і дітей. Талант дипломата в цьому випадку просто необхідний.

Стрілець. Вам неодмінно пощастить цього тижня. Ситуація, в яку ви потрапили, непередбачувана, адже важко припустити, якими можуть бути наслiдки. У будь-якому випадку адреналін у крові вам забезпечений.

Козеріг. Влаштуйте перестановку в будинку, прочитайте цікаву книгу, проведіть день наодинці з собою. Повірте, це те, що потрібно. Головне зупинитися, перевести подих. Перезагрузка і відпочинок вам дуже потрібні.

Водолій. Зірки обiцяють суттєве поповнення вашого бюджету. Перш ніж залишити неабияку суму в модних магазинах, запишіться у фітнес-клуб. Не завадять спортивнi вправи i прогулянки на свiжому повiтрi.

Риби. Не варто захоплюватиси легкими  перемогами як у професійній сфері, так і на особистому фронті. Ви легко розлучаєтеся з тим, що дісталося без великих труднощів. Лише процес завоювання принесе справжнє задоволення.