з 15 по 22 серпня


Овен

Можливі вдалі операції з нерухомістю. Не бійтеся найризикованіших проектів і авантюр. Якщо ви скористаєтеся шансами, то ваше фінансове становище значно покращиться.

Телець

З’явиться можливість непогано заробити. Постане питання, куди краще вкласти гроші. Уникайте проектів, що обіцяють швидкий прибуток. Особистi стосунки варто оберігати від конфліктів.

Близнюки

Насолоджуйтеся останніми тижнями літа. Будьте обережними у стосунках з рідними. Старайтеся уникати конфліктів. На вихідні вирушайте у подорож.

Рак

Уникайте розголосу багатьох таємниць, оскiльки це завдасть вашiй репутації великої шкоди і позбавить симпатії не тільки близької людини, а й інших людей. Основою поведінки повинні стати обережність, терпіння і мудрість.

Лев

Багато представників цього знака можуть розраховувати на отримання кредиту, спонсорську допомогу, підтримку батьків або близької людини. Можливі вдалі операції з нерухомістю.

Діва

Стріла, випущена ранiше, потрапить просто в яблучко. Тиждень надзвичайно важливий для кар’єри i честолюбних прагнень. Що б ви не затівали — все доведете до логічного кінця.

Терези

Ви продовжите справу, розпочату минулого тижня, на вас чекають як удачі, так і розчарування. Бiльшiсть iз вас планують переїзд або відкриття своєї справи. Навряд чи ці проекти вдасться реалiзувати найближчим часом.

Скорпіон

Зірки радять сміливіше приймати рішення, брати на себе відповідальність. Саме від цього залежить ваше майбутнє. До складних моментів можна віднести погіршення відносин зі старими партнерами і фінансовi проблеми.

Стрілець

На цьому тижнi витрат буде багато, але й можливостей заробити грошi теж чимало. У декого витрати можуть бути пов’язані з бізнесом, а в інших — з ремонтом оселi.

Козеріг

Ви ґрунтовно і красиво будуватимете своє життя. На вашому прикладі колеги переконаються в простій істині: до великої мети потрібно рухатися маленькими кроками.

Водолій

Небезпеки немає — попереду інші можливості та інші перспективи. Дорогу до успіху вам не доведеться прокладати поодинці. Друзі, рідні, колеги по роботі візьмуть участь у вашій долі й допоможуть досягти кар’єрних висот.

Риби

Новий професійний виток дозволить піднятися ще на одну сходинку соціального успіху. Ви почнете новий проект, який матиме продовження. Ви не скаржитиметеся на відсутність роботи — її буде стільки, що на інші справи часу не залишиться.