Мешканець Тернопільщини винайшов унікальний метод діагностування недуг

Мешканець Тернопільщини винайшов унікальний метод діагностування недуг

DSC_0244

«Мене не хвилює хвороба, я шукаю причину її виникнення»

 

Феодосій Ямпольський із села Залужжя, що на Шумщині, винайшов унікальний спосіб діагностування чи не всіх хвороб та їх лікування. За півгодини абсолютно нескладної та нешкідливої для людини діагностики він може дізнатися, у якому стані ваш організм та яких недуг слід остерігатися.

– Завдяки «діагностичному центру», який я винайшов і запатентував, можна виявити не лише хвороби, а й збої в організмі, які можуть спровокувати виникнення недуг, – розповідає пан Феодосій. – Мене не хвилює, що кого болить, я шукаю причину виникнення болю. Спочатку визначаю збої в організмі по точках на руках і ногах. Далі усуваю причини захворювання і роблю повторну діагностику.

Феодосій Ямпольський за професією інженер-електронік. Часто у зв’язку з роботою бував у різних медичних закладах. Не раз йому доводилось чути: «Лікарям не було б ціни, якби вони лікували не захворювання, а його причину». Вийшовши на пенсію, чоловік замислився, як удосконалити діагностику і навчитися запобігати людським недугам. Вивчав китайську медицину, японську, в’єтнамську, медицину далеких інків, досвід кращих американських цілителів, будову органів людини, їх роль і взаємодію. Потім зайнявся рефлексотерапією. Згодом усі набуті знання використав для створення власного «діагностичного центру» – приладу, завдяки якому можна виявити загальні захворювання і навіть онконедуги.  Це диференційний пристрій збереження інформації при діагностуванні організму людини. Він є своєрідним віддзеркаленням людського  організму та показує взаємозв’язок між станом хребта та внутрішніх органів. Завдяки рефлексотерапії лікар визначає «слабкі місця» організму та вправляє хребці, які це провокують.

– Першим моїм пацієнтом став двоюрідний брат,  у якого був інсульт. Я зміг поставити його на ноги, – розповідає чоловік. – У іншого брата-фронтовика була хвора, аж синя нога. Я зарадив йому завдяки глинолікуванню. Так і почав допомагати людям.

Защемлені нерви, зміщені хребці та вивихи в тазі провокують виникнення різноманітних недуг, запевняє Феодосій Миколайович.

– Буває, приходять люди, яким лікарі діагностують важкі недуги, кажуть, що жити залишилось 1-2 роки, рекомендують робити операцію, – додає він. – Я виправляю вивих, все стає на свої місця і людина одужує. До речі, інколи невелику припухлість на місці зміщеного хребця люди називають грижею. А я ставлю хребець на місце і все. Якось дорогою на виставку в Київ познайомився з подружжям. Чоловік мучився від болю в хребті. Я дав йому візитку. Кажу: приходь на виставку – допоможу тобі. Поставив йому на місце хребець, а він зауважує: «Я забув вам сказати, що у мене спинна грижа». Піднімаємо сорочку, дивимось, а ніякої грижі немає. Якщо зміщується третій шийний хребець, виникає радикуліт. Це зміщення впливає на кругообіг у ногах, змазку суглобів. Його не вилікуєш таблетками та мазями – потрібно вправити хребець. Дуже часто до мене приїздять пари, у яких немає дітей. Навідуються обоє 2-3 рази, проводимо діагностику, усуваємо причини і в сім’ї з’являється маля.

Також Феодосій Миколайович практикує лікування глиною. Про її чудодійні властивості, каже цілитель, відомо давно. Історики повідомляють, що глину з Шумщини вивозили поляки, після 1939 року – росіяни, а згодом німці – вони мали свої шахти та свердловини в нашому краї.  Загарбники, очевидно, дослідили цілющі властивості шумської глини, а от українці досі не користуються нею. Чоловік розповідає, що свого часу дію глини випробував на собі, аби вилікувати пухлину на нозі від сильного удару. Лікарі радили вирізати, а він три дні прикладав до неї глину – і пухлина зникла сама. Відтоді зацікавився цілющими властивостями цього природнього матеріалу. До глинотерапії чоловік підійшов ретельно, адже різні діагнози потребують іншого лікування. Кожен різновид глини – для певної хвороби. Вона має антисептичні властивості, виводить канцерогени. Пан Феодосій розробив цілу систему лікування.

– Спершу знаходимо причину захворювання – зміщення у хребті та спинному відділі й далі, якщо є потреба, лікуємо глиною. Зелена глина для внутрішнього застосування, – розповідає чоловік. – Беремо одну ложку на склянку води і випиваємо за півгодини до їжі. Це виводить з організму радіонукліди. Для зовнішнього застосування використовують світло-блакитну глину – накладають шаром 2-3 сантиметри на дві години. При онкозахворюваннях – на цілу ніч і в деяких випадках додатково застосовуємо сечу, яка проникає через пори і розщеплює хвороботворні речовини, а глина їх поглинає.

Сьогодні у хаті Феодосія Ямпольського вся шафа закладена грамотами, дипломами і кубками. Завдяки національним та міжнародним виставкам, які  він щороку відвідує, цілителя із Залісся знають далеко за межами України. Його нагородили десятьма золотими медалями, зокрема  медаллю «За працю в ім’я життя», яку дають авторам наукових відкриттів у Санкт-Петербурзі, відзнакою імені Леонардо да Вінчі на міжнародній виставці в Румунії, статуеткою «Ніка».

Феодосій Ямпольський має винаходи не лише у медицині, а й у механіці та вітроенергетиці. Всього у нього дев’ять патентів. Він розробив кілька моделей вітряків, які перетворюють енергію вітру на механічну, а також перетворювач теплової енергії в механічну і навпаки.

На Тернопільщині Феодосій Миколайович не дуже відомий. Його винаходами не цікавиться ні влада, ані медики. Однак за роки своєї діяльності він встиг допомогти багатьом. Каже, особливо себе не рекламує, але люди постійно приїздять до нього, аби врятувати своє здоров’я завдяки природним багатствам та мудрості наших предків.

Юля ТОМЧИШИН.

 

Автор

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

16 коментарі

 1. Avatar
  Наталія

  Добрий день. Як можна дізнатись координати, а найкраще телефон п. Феодосія Ямпольського.
  Якщо відпишете на мейл буду дуже вдячна.

  Відповісти
 2. Avatar
  Роксолана

  Добрий день.Хочу дізнатись номер телефону п. Феодосія, або як можна з ним зв`язатися?Буду дуже взячна  якщо допоможите.

  Відповісти
 3. Avatar
  тернополянка

  я їздила, мене болів хребет, поки що помогло. методи його лікування не є особлово болючими. недорого!

  Відповісти
 4. Avatar
  Татьяна

  Подскажите пожалуйста коорденаты Феодосия Ямпольського,телефон,адрес.ОЧЕНЬ НУЖНО.Зарание спасибо

  Відповісти
 5. Avatar
  Наталія

  Добрий день. Хочу дізнатись номер телефону п. Феодосія і координати, якщо можна, дуже потрібно !  Буду дуже вдячна за допомогу.

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *