Ковдри – як швидко вибрати правильний варіант

Для здоров’я організму дуже важливим є повноцінний сон. Без нього виникають різні розлади та відхилення у діяльності всіх систем тіла людини. Забезпечити гарний нічний відпочинок може не тільки зручне ліжко, але й правильно підібрана ковдра. Проблема в тому, що універсальних варіантів немає, тому кожному потрібно орієнтуватися на свої потреби. Вдало вибрати ковдру можна на сайті компанії МирСон, а також замовити її.

В чому суть?

Річ у тім, що погодні умови змінюються 4 рази на рік. Існує літній, зимовий сезон, та міжсезоння. Так само створюються ковдри. Вони розраховані на використання в різних умовах. До того ж даний предмет не виробляє тепло, він його зберігає. Особливість процесу в тому, що людське тіло генерує теплове випромінювання, завдяки певній температурі тіла. Вона забезпечує оптимальні умови для нормальної життєдіяльності.

Ковдри виробляються таким чином, щоб тепло або зберігалось, або навпаки, швидше втрачалось. Взимку потрібно його акумулювати, а влітку знижувати рівень. На це й розраховуються сучасні постільні приналежності. Отже, сезонність грає основну роль для вибору відповідного варіанту. Для заощадливих людей існують універсальні версії, які складаються з двох видів – літнього і зимового. Між собою скріплюються блискавкою чи кнопками. В літній період використовується одна ковдра, взимку – обидві.

Наповнювач

Щоб швидко зробити вибір на користь оптимального варіанту, варто врахувати ще одну необхідну умову – наповнювач. Він буває з натуральних та синтетичних матеріалів, зокрема:

  • Перо і пух – в далекі часи така ковдра була важкою, нагадувала перину. Зараз, завдяки новим технологіям, виготовляються легкі та зручні вироби. Зазвичай використовується 50% пера і така ж кількість пуху, або без домішок. Серед переваг – гарно втримує тепло, дозволяє циркулювати повітрю. Негативні якості – важкий догляд, можлива алергічна реакція.
  • Вовна – добувається з певних порід овець чи верблюдів. Плюси наповнювача – не магнітиться, легкий, відмінно зберігає тепло. Мінуси – дороговартісний, алергенний. 
  • Бавовна – бюджетний варіант, але низька теплопровідність, погано пропускає повітря, швидко втрачає форму.
  • Синтепон – легкий, не викликає алергічну реакцію, можна прати. Серед мінусів – створює статичне поле, погано пропускає повітря. 

Додатково можна зустріти сучасні наповнювачі, серед яких натуральне волокно бамбука чи евкаліпта, із синтетики – холлофайбер. Мають свої позитивні і не дуже сторони, та можна вибирати в якості альтернативи існуючим. Що стосується розміру, то він має відповідати ліжку, але в залежності від будови і інших особливостей.

Вибрати ковдру легко, якщо знати основні якості, що необхідні для комфортного та доречного використання.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *