Олена Підгрушна і Дмитро Підручний – четверті у змішаній естафеті на Чемпіонаті світу з біатлону

У Холменколлені (Норвегія) завершилася перша гонка Чемпіонату світу з біатлону – змішана естафета, в якій збірна України зайняла підсумкове 4-е місце, – повідомляє Федерація біатлону України. Наші біатлоністи показали результат 1 година 14 хвилин 30.8 секунд (використали 9 додаткових патронів) і відстали від переможця на 29,8 секунд. Українська команда виступала у складі Валентина Семеренко, Олена Підгрушна, Сергій Семенов і Дмитро Підручний.

Не дивлячись на 10-й стартовий номер, українці спочатку вважалися одними з претендентів на медаль. За рішенням тренерського штабу, на стартову гонку змагань був виставлений найсильніший склад. І впродовж всієї естафети наша команда йшла в групі лідерів, а деякий час навіть лідирувала. Якщо Валентина Семеренко прийшла до фінішу першого етапу третьою з відставанням в 16,2 секунд від лідера, то потім Олена Підгрушна завершила другий етап вже з відставанням в 0,4 секунд від лідера.

У чоловічій частині гонки відмінно пройшов свій етап Сергій Семенов. Як повідомляють фахівці Федерації біатлону України, спортсмен використав лише один додатковий патрон і вийшов в лідери в четвірці з представниками Німеччини, Норвегії і Франції. Вирішальною для результату команди стала стрільба з положення стоячи на завершальному етапі, де Дмитро Підручний допустив два промахи і істотно відстав від трійки лідерів. Переможцем гонки стала команда Франції, що випередила на фініші Німеччину на 4,3 секунд. Збірна Норвегії, яка посіла третє місце, відстала від чемпіонів на 14,4 секунд.

Разом із тим, як стверджують фахівці,четверте місце на цьогорічному Кубку світу – це кращий результат в історії українських виступів у цій дисципліні біатлону. І він міг би бути ще кращим, якби Дмитро Підручний не витратив один зайвий патрон на останньому рубежі.

Знову на дистанції спортсмени з’являться у суботу – на вболівальників чекають відразу два спринти.