Особливості професії UI/UX дизайнера

В наш час IT-індустрія являється дуже перспективним напрямком роботи, що приваблює своєю інноваційністю, можливостями вносити особистий вклад в розробку визначного продукту і глобалізацією техноіндустрії. Розпочинати кар’єру IT-спеціаліста слід з оцінювання своїх можливостей, адже робота буде вимагати уважності та вміння концентруватися на одній бізнес-задачі, бути терплячим та посидючим. Якщо рішення вже прийнято, то варто скористатися певними послугами рекрутингових компаній, що стануть корисними в такій справі. А, наприклад, рекрутинг UI/UX дизайнера від компанії «Рекрутингове агентство INDIGO» допоможе у пошуках кандидатів, аби закрити наявні вакансії.

Що таке UI/UX дизайн

Помилково або за відсутністю знань дизайнери-новачки і далекі від дизайну люди плутають поняття UI/UX дизайну. Ці терміни пов’язані між собою, але є і певні відмінності. Розглянемо детальніше.

UX  – це про взаємодію користувача з продуктом. Йдеться про те, як зробити так, аби кожен відкриваючи додаток відразу зрозумів, як він працює. Кожен проект починається з опрацювання UX-частини. На цьому етапі дизайнер досконало опрацьовує продукти конкурентів, визначає потреби користувачів, їх проблеми, і лише потім приходять до розуміння, як найкраще їх можна вирішити. Такі UX-дослідження дають можливість обмислити продукт, створити і протестувати прототипи та відмовитися від свідомо неробочих рішень.

UI – це про те, який вигляд має продукт, яким сприйматиме його користувач. Головним завданням є створення інтерфейсу, що буде вирізнятися на фоні конкурентів. Для цього в хід йдуть кольори, типографіка, інфографіка та анімація. На етапі створення UI дизайнер може відпрацьовувати логотип та брендінг (фірмовий стиль), все те, що так чи інакше, відображає цілісність продукту та його позиціонування. UI прототипірування, анімація та адаптивність – аспекти, які мають забезпечувати комфортну взаємодію з продуктами на різних девайсах. Виходить, що різниця між UI та UX полягає в робочих процесах, при цьому мета в них одна. Підібрати спеціалістів для IT-команди, які будуть відповідати вимогам на всі 100% допоможе компанія з рекрутингу (подробиці на сайті https://indigo.co.ua/).

Ключові обов’язки UI/UX дизайнера

Від таких спеціалістів очікують цілий спектр навичок, що дозволять створювати ідеальний досвід для потенційних користувачів:

  • збір інформації о проекті та його аудиторії;
  • проектування сценаріїв користувача;
  • розробка стилю, складання інструкцій по шрифтам, кольорам та розмірам;
  • створення макетів та прототипів;
  • створення інтерфейсу в графічних редакторах.

В обов’язки UI/UX дизайнера входить все, що стосується зовнішнього виду продукту, аналітика (як саме користувачі використовують продукт), що є важливим, а що навіть подразнює. Вимоги до дизайну додатків та сервісів змінюються відносно часто, хоча і нерівномірно. Візуальні нововведення з’являються в індустрії частіше, аніж глобальні корегування в UX-дизайні, що приймаються як стандарт.

Професія UI/UX-дизайнера  є відносно новою, і дуже затребуваною. Більшість компаній намагаються знайти новачка та навчити його, оскільки пошуки спеціаліста з досвідом зазвичай затягуються. В ситуації, коли терміново потрібен професіонал своєї справи для проекту любої складності, варто розмістити заяву про наявність вакансії на профільному Telegram-каналі або скористатися послугами професійного рекрутера, який підбере кандидата на посаду у відповідності до вимог роботодавця.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *