Торгівля медичними та фармацевтичними товарами: випадки застосування РРО на території села

Торгівля медичними та фармацевтичними товарами: випадки застосування РРО на території села

Відповідно до п. 7 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстратора розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336 (далі – постанова №1336). Суб’єкти підприємницької діяльності мають право здійснювати розрахунки без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій при здійсненні роздрібної торгівлі медичними і фармацевтичними товарами та наданні медичних і ветеринарних послуг на території села.

Відповідно до п. 2 постанови №1336 встановлено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг) при перевищенні річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів 75,0 тис. гривень на один пункт продажу, застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим.

Отже, при перевищенні граничного розміру (75,0 тис. грн. на один пункт продажу) річного обсягу розрахункових операцій, суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати реєстратор розрахункових операцій та проводити розрахунки з застосовуванням реєстратора розрахункових операцій. Про це повідомили у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.


 




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *