У ТНЕУ відбулася Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» АСІТ-2017 (ФОТО)

У ТНЕУ відбулася Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» АСІТ-2017 (ФОТО)

Уже стало традицією на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету щовесни надавати наукову трибуну молодим науковцям для представлення результатів їх досліджень у галузі сучасних комп’ютерних інформаційних технологій в рамках участі у Всеукраїнській школі-семінарі «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» (Advanced Computer Information Technologies).

6

Цьогоріч науковий захід відбувався у сьомий раз і вперше – у форматі Всеукраїнської конференції з міжнародною участю. Молоді учені та студенти з двадцяти вищих навчальних закладів України упродовж двох днів ділилися з колегами своїми прогресивними ідеями та здобутками.

Від імені адміністрації присутніх привітав проректор з наукової роботи ТНЕУ, д.е.н., професор З.-М. В.Задорожний, який побажав усім успішних виступів та плідних дискусій.

8

На запрошення оргкомітету на пленарному засіданні із доповідями для присутніх виступили провідні науковці з України та Чехії. Зокрема, професор Libor Dostalek (Institute of Applied Informatics, Faculty of Science, University of South Bohemia, Ceske Budejovice, Czech Republic) презентував доповідь «Concerning measures for a high common level of security of network and information systems across EU». Доктор фізико-математичних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувач кафедри теорії та технології програмування Київського національного університету імені Тараса Шевченка Нікітченко Микола Степанович виступив із доповіддю «Philosophy, logic and software development». Третю доповідь на тему: «Задачі підвищення ефективності автоматизованого прогнозування характеристик надійності програмно-апаратних систем» виголосив доктор технічних наук, професор, почесний професор НУ «Львівська політехніка», Заслужений працівник освіти України, професор кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювань Національного університету «Львівська політехніка» Мандзій Богдан Андрійович.

9

Секційні засідання конференції відбувалися у рамках шести напрямів: математичні моделі об’єктів та процесів; комп’ютерні мережеві технології; спеціалізовані комп’ютерні системи; системи штучного інтелекту; інженерія програмного забезпечення; комп’ютерні технології інформаційної безпеки; інформаційно-аналітичне забезпечення економічної діяльності; інформаційні технології контролю забруднень довкілля.

У межах роботи секційних засідань було оприлюднено близько п’ятдесяти доповідей. Загалом для публікації у матеріалах конференції надійшло більше 120 тез із України, Чехії та Польщі.
За підсумками роботи конференції кращі доповіді отримали відзнаки.

10

Науковий захід відбувався у рамках реалізації Національного проекту «Математичне та програмне забезпечення для класифікації тканин хірургічної рани в процесі операції на органах шиї» (№ держреєстрації 0117U000410) та Національного проекту молодих вчених ФКІТ «Математичне та програмне забезпечення для контролю забруднення атмосфери автотранспортом» (№ держреєстрації 0116U005507), що фінансуються МОН України.

Оргкомітет конференції висловлює вдячність за підтримку конференції ІТ-компаніями «Orange35», MagneticOne, ТОВ «Елекс», ТОВ «Скалхайф», БО «Асоціація фахівців комп’ютерних інформаційних технологій».

11

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *