Нові знання та квест в укритті: У Тернополі в школі №4 провели денний табір «Game land» (фото)

Нові знання та квест в укритті: У Тернополі в школі №4 провели денний табір «Game land» (фото)

Інформаційно навчально—пізнавальний проект «Game land» відбувався з 5-го по 16—те червня у ТЗОШ №4. Протягом 10—ти днів діти мали можливість перебувати у денному таборі, відвідувати різноманітні майстер-класи та активно проводити час.

Всі учасники  — учні 1—4 класів школи. Головна тематика табору — країни, що підтримують Україну у боротьбі з агресором, а саме: Великобританія, США, Канада, Німеччина, Італія, Франція, Польща, країни Балтії.

«Коли ми розпочинали підготовку до реалізації даного проекту, то зосередили свою увагу на тому, що протягом десяти днів дітей потрібно чимось зайняти. Почали роздумувати над тематикою табору. Зупинилася на ідеї присвятити кожен день окремій країні, яка допомагає Україні у війні. Зосередилися на пізнанні культури, мови, освіти тощо», –  говорить керівник табору Тетяна Лещишин.

У таборі відбувалося багато майстер класів, зокрема кулінарних. Кожен день організатори робили акцент на національній кухні кожної країни.

Керівник табору Тетяна Лещишин говорить, що воєнний стан в Україні не завадив провести такий табір. «Лише одного разу у нас була повітряна тривога, ми провели дітей в укриття і продовжили грати гру там. Тоді у нас відбувався квест.  Оскільки укриття у нас розраховано на велику кількість людей, ми змогли це реалізувати. Наші вчителі настільки мобільні та адаптивні, що можуть пристосуватися до будь-яких життєвих умов», — говорить вчителька.

Табір було проведено у співпраці з локальною організацією «YMCA», А також з представниками організації «СпівДія» UNICEF. Також участь у проведенні табору брали учні старшої школи, а основні заняття проводили вчителі.

Кожного дня у таборі були передбачені прогулянки у парк. Також таборовики переглядали виставу «Коза-дереза» у Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки. Ще була екскурсія на козацькі розваги  у краєзнавчий музей.

Останній, завершальний день табору був присвячений Україні. Дрес-код — вишиванки. Був проведений квест під назвою «Стежками бабусиної казки», тематикою яких стала українська народна казка.  Активною частиною дня стали козацькі розваги, на яких діти виконували різноманітні естафети та спортивні завдання. На обід — тематичний борщ та вареники, а ще пампухи з маком і вишнями.

Дарина Літвіцька, одна з волонтерок табору розповідає, що брала участь у проведенні руханки з дітьми. «На мою думку, такі табори зараз дуже важливі, щоб діти могли якомога довше побути дітьми, не думати про війну і відволіктися. Фізична активність їм в цьому також допомагає. Мені сподобалось брати участь в цьому таборі, усі діти були дуже активними. З задоволенням візьму участь ще раз», — поділилась враженнями дівчина.

«Нам у таборі дуже сподобалось. Ми грали в різні ігри, робили аплікації. А ще готували  печиво та бургери», — відгукуються про перебування у таборі майбутні четверокласниці Марія та Кіра.

Юлія Лазарук, тьюторка проєкту, вже вдруге бере участь у пришкільному таборі. «Важаю, що такі табори надзвичайно  важливі і потрібні як дітям так і батькам, особливо працюючим. А саме живе якісне спілкування з близькими друзями, розвиток командного духу та вміння працювати злагоджено,фізична активність та фізкультхвилинки, майстер класи, а головне, все це при найменшій нагоді на свіжому повітрі (парки, сквери та дитячі майданчики). Ну і під наглядом дорослих , ще й з найсвіжим та різноманітним харчуванням- просто «all inclusive» по-дитячому!» — поділилась враженнями враженнями вчителька.

Катерина МАГУЛА.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *