На Тернопільщині почала діяти нерестова заборона на вилов щуки

На Тернопільщині почала діяти нерестова заборона на вилов щуки

Відповідно до нових Правил любительського рибальства, з 15 лютого до 31 березня 2024 року включно діятиме нерестова заборона на вилов щуки звичайної в Тернопільській області.

Ця заборона встановлена з метою забезпечення охорони щуки звичайної під час її міграції та відтворення, збільшення її запасів на водоймах у районі діяльності Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області.

За незаконне добування щуки передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків. За кожен незаконно добутий екземпляр порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 468 грн.

 Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 52 – 00 – 22 та (097) 427- 85- 95

Рибалкам нагадують також і про заборону вилову риби на зимувальних ямах, яка діятиме до початку весняно-літньої нерестової заборони 2024 року.

З переліком та межами зимувальних ям Тернопільської області можна ознайомитись детальніше за посиланням.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *