Фах правознавця всі охочі можуть здобути у Тернопільському відділенні Національної академії внутрішніх справ
Через дефіцит кадрів у поліції юридичні виші України швидше випустили своїх студентів. Відсвяткували випускний і у Тернопільському відділенні навчально-наукового інституту №4 Національної академії внутрішніх справ. Шістнадцятеро студентів отримали дипломи про вищу юридичну освіту.
Позаду – випускні іспити та хвилювання, попереду – початок професійного шляху.
– Я щиро вітаю кожного із цією важливою подією, адже від сьогодні у вас в руках документи, які засвідчують, що ви здобули ступінь бакалавра з правознавчих дисциплін, – сказав у вітальному слові керівник відділення Василь Крайник.- Зичу вам знайти ту практичну професійну стежину, де б ви вповні могли застосувати отримані під час навчання знання. Ми разом хвилювалися під час сесій, разом вболівали на державних іспитах, я бачив ваші сльози радості і миті розчарування. Попереду – ще більша відповідальність, адже ваші вміння мають служити добрій справі.
Практичне застосування здобутим знанням випускники Тернопільського відділення навчально-наукового інституту №4 Національної академії внутрішніх справ можуть знайти уже найближчим часом, адже, зі слів керівника управління кадрового забезпечення ГУНП в Тернопільській області Андрія Зальопаного, зараз оголошені конкурси на заміщення вакантних посад практично у всіх територіальних підрозділах.
– Некомплект особового складу поліції Тернопільщини становить 25 відсотків. Сьогодні є потреба у кваліфікованих співробітниках поліції слідства, кримінальної поліції, співробітниках груп швидкого реагування та інших підрозділів, тому запрошуємо вас поповнювати наші ряди.
Василь Крайник зазначає, що у закладі, який він очолює, готують спеціалістів високого рівня. Тут навчаєтся молодь не лише з Тернополя, а й з інших куточків України – Одеси, Івано-Франківщини, Закарпаття, Чернівців.
Умови вступу до відділення Національної академії внутрішніх справ сприяють тому, що здобувати вищу юридичну освіту тут можуть не лише діючі співробітники поліції, а й випускники шкіл з числа цивільної молоді, випускники коледжів. Для учасників АТО, військово-службовців за контрактом, працівників Національної поліції, інших структур МВС України вступ можливий без здачі тестів зовнішнього незалежного оцінювання, лише за результатами вступних іспитів. Якщо у вас є диплом молодшого спеціаліста, то здобути освітній ступінь бакалавра з правознавства можна за три роки. Для цього потрібно скласти вступний іспит з кримінального права і додатковий, якщо ви вступаєте з іншої спеціальності. Для випускників шкіл вступ проводиться за результатами ЗНО з таких предметів: українська мова та література, історія України та іноземна мова чи математика – на вибір.
– Форма навчання у нас заочна, – розповідає Василь Крайник, – тому студенти мають можливість працювати. А вартість навчання – найнижча серед вишів юридичного спрямування. 3000 гривень за рік – для співробітників системи МВС, 8300 – для вступників з числа цивільної молоді і 9400 – для студентів, які вже мають диплом молодшого спеціаліста.
У перспективі на базі Тернопільського відділення навчально-наукового інституту №4 можна буде здобути ступінь магістра. Зараз це питання на розгляді ректорату Національної академії внутрішніх справ.
Набір на навчання уже розпочато. Прийом документів проводиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Липова, 39, контактний телефон
(0352) 52-13-53.