Зняв маску – плати: як на Тернопільщині тепер штрафують порушників карантину

Зняв маску – плати: як на Тернопільщині тепер штрафують порушників карантину

Понад 50 мобільних груп продовжують контролювати в області дотримання протиепідемічних заходів. Перевіряють і підприємців, і громадян, повідомляють у поліції. 

– Спільні міжвідомчі мобільні групи з числа поліцейських, представників Держпродспоживслужби, муніципальної інспекції та інших посадових осіб щоденно здійснюють перевірки щодо дотримання карантинних обмежень. Вони перевіряють заклади торгівлі, харчування, ресторани, кафе, перевізників, ринки, громадські місця, – розповіли у поліції Тернопільської області.

Посилену увагу приділяють дотриманню нових правил міжрегіональних пасажирських перевезень в умовах карантину, які вступили у дію з 21 жовтня.

Відтак, за минулий тиждень поліцейські області виявили 621 порушення карантинних правил. Склали 139 адмінпротоколів за недотримання протиепідемічних заходів. Порушникам карантинних обмежень вручили 528 постанов, складених за ч. 2 ст. 44-3 (перебування в громадських спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно) КУпАП.

У поліції нагадують, що з 1 листопада, у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, на території Тернопільської громади вступили в дію додаткові карантинні обмеження. Зокрема, запроваджено посилений контроль за температурою відвідувачів громадських місць, ТРЦ, шкіл і садків тoщo. Закладам громадського харчування дозволено працювати лише дo 23 гoдини. Також в таких закладах має бути напoвнюваність 50%, не більше чoтирьoх людей за oдним стoликoм і відстань 1,5 м між стoликами – і це за наявності сертифікатів про вакцинацію для 100% працівників. Відвідувачам кафе й ресторанів офіційно дозволений вхід лише у респіраторі чи у захисній масці. Заборонена робота нічних клубів, масові заходи та святкування. Усі вoдії грoмадськoгo транспoрту мають бути 100% вакцинoвані. Відповідальність за наявність у всіх водіїв, а також у пасажирів документів про вакцинацію несе перевізник.

Водночас поліцейські застерігають жителів області від користування підробленими COVID-сертифікатами. За підроблені довідки чи сертифікати передбачене покарання – від штрафу на суму до 850 гривень до обмеження волі на термін до 2-х років.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *