45 дітей учасників АТО з Тернопільщини відпочинуть у Польщі (ФОТО, ВІДЕО)

45 дітей учасників АТО з Тернопільщини вирушили на відпочинок до Польщі (Мазовецьке воєводство). Там вони проведуть 14 днів – із 5 по 19 липня. Про це повідомили у прес-службі ТОДА. Програма поїздки досить насичена. Вона дозволить відпочити і морально, і фізично. До того ж це чудова нагода розповісти про нашу країну, представити її культуру і традиції.

13

Це – друга поїздка дітей учасників АТО за кордон цього року. З 18 по 30 червня 45 дітей відвідали Хорватію. Ці поїздки безкоштовні. Витрати закордоном беруть на себе іноземні партнери.

«Уже другий рік поспіль завдяки нашим іноземним партнерам діти наших захисників мають можливість відпочити, побачити нові цікаві країни. Минулого року такою можливістю скористалися 180 дітей, було організовано шість поїздок в країни Європи»,
– сказав голова ТОДА Степан Барна.

Супроводжують групу дітей п’ятеро дорослих, серед яких – вчителі та медик, тому батькам хвилюватися не варто.

Проект реалізується з ініціативи голови ОДА Степана Барни, за сприяння Міністерства закордонних справ України та обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Такі проекти в області втілюватимуть і надалі, налагоджуються контакти з іншими країнами. Зокрема, з Республікою Польща, Литовською Республікою, Аджарською автономною Республікою (Грузія).

16 14
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *