Активні тернополяни можуть долучитися до всеукраїнського флешмобу

Активні тернополяни можуть долучитися до всеукраїнського флешмобу

Більше 1500 активних громадян сформують символи своїх міст під час всеукраїнського флеш-мобу.

Ресурсний центр ГУРТ та ГО «Файне місто»  26 вересня запрошують тернополян  долучитися до Всеукраїнського флешмобу «ІнФормуй свою громаду», який відбуватиметься одночасно в 11 обласних центрах України в межах міжнародного Тижня громадської участі.

Під час флешмобу суспільно активні громадяни збиратимуть символи своїх міст із безлічі фрагментів малюнка з метою привернення уваги та інформування українців про важливість участі кожного у розвитку своєї громади, повідомляють організатори.

Флешмоб «ІнФормуй свою громаду» охопить 11 обласних центрів України: Київ, Сєвєродонецьк, Харків, Чернівці, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Тернопіль, Вінниця, Полтава, Кіровоград.

Початок заходу о 12:00. Місце проведення у Тернополі Театральна площа.

Глобальний тиждень громадської участі – це низка заходів, до проведення яких за попередні роки приєдналося більше 200 громадських організацій із Центральної та Східної Європи з метою привернення уваги до важливої ролі представницької демократії.

У межах Тижня громадської участі лідери місцевих громад та громадських організацій, які зіштовхуються з реальними локальними проблемами і мають успішний досвід їх вирішення, збираються разом, щоб обмінятися своїм баченням розвитку громад.

 

Детальніша інформація за посиланням.

 

Контакти:

Максим Макар 0676752495

Логінська Юлія 0978459658

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *