Американські волонтери Корпусу миру проведуть для правоохоронців Тернопільщини тренінги з англійської мови (ФОТО)

Американські волонтери Корпусу миру проведуть для правоохоронців Тернопільщини тренінги з англійської мови (ФОТО)

Після деякої перерви на Тернопілля повернулися волонтери Корпусу миру.

PM384image001

Про те, як зробити їхнє перебування в краї безпечним, спілкувалися заступник начальника обласного управління міліції Руслан Балик, начальник управління громадської безпеки обласної міліції Борис Брик та керівник служби безпеки Корпусу миру Сергій Пашинський, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Учасники зустрічі дійшли згоди, що в питанні безпеки іноземних волонтерів міліція повинна працювати, перш за все, на випередження.

«При найменшій підозрі, що їм може загрожувати небезпека, наші гості повинні негайно телефонувати в міліцію. У Тернополі діють групи швидкого реагування Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ, які прибувають на місце виклику впродовж  5-6 хвилин, цього часу як правило достатньо, аби не допустити загострення ситуації», – запевнив  заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області Руслан Балик

Від питань безпеки перейшли до питань освітніх. Американські волонтери запропонували провести для правоохоронців Тернопілля тренінги з англійської мови. Така пропозиція є особливо цінною зараз, коли область готується до формування  нової поліції.

«Щиро вдячний, що ви, жертвуючи власним часом, приїхали в Україну, щоб допомогти нам в такий кризовий період, – звернувся до іноземних гостей  начальник управління громадської безпеки Борис Брик. – Ми в свою чергу обіцяємо докласти максимум зусиль, аби ваше перебування було безпечним».

Сторони домовилися, що подібні зустрічі будуть відбуватися й надалі.

«Дякую вам за вашу роботу. Бажаю, щоб на Тернопільщині перехід від міліції до поліції був вдалим й ми надалі продовжили нашу співпрацю», – побажав на сам кінець зустрічі Сергій Пашинський.

PM283image002

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *