Анатолій Гриценко: «Стабілізація ситуації у східних регіонах залежить від ключових гравців – Путіна, Ахметова та Тимошенко»

Анатолій Гриценко: «Стабілізація ситуації у східних регіонах залежить від ключових гравців – Путіна, Ахметова та Тимошенко»

grycenko

Коментуючи  останні події в східних регіонах країни, кандидат у Президенти, лідер політичної партії «Громадянська позиція», екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко вважає, що доля сходу країни сьогодні залежить від трьох осіб – Путіна, Ахметова та Тимошенко, перший з яких діє, двоє – бездіяльні.

За словами політика, якщо Путін своїх намірів щодо зриву виборів, дестабілізації Сходу і країни в цілому, федералізації з перспективою відторгнення нових територій, насамперед Сходу і Півдня, не приховує, то Ахметов та Тимошенко своєю бездіяльністю фактично підігрують загарбникам.

«Ахметов – найбагатша людина в Україні – ніяк не може визначиться, де він і з ким він. Якби він хотів, то міг би забезпечити спокій на Донбасі й безпеку людей від будь-яких посягань під російськими триколорами. Його позиція «между там и здесь»  згубна для сходу і країни в цілому. Ахметов за весь період російської агресії жодного разу не вимовив, не насмілився, ні слова “агресія”, ні навіть слова “Росія”. З ким він?», – запитує політик.

Зрадницькою Анатолій Гриценко вважає позицію Тимошенко і її партії, яка зараз фактично керує країною, обіймаючи найвищі посади у владі. «Вони здали Крим і зараз діють так само некомпетентно, неефективно, безвідповідально, ухвалюють рішення із запізненням», – коментує ситуацію народний депутат.

На його думку, про непрофесійність силовиків свідчать  також завчасні публічні повідомлення про наміри проведення антитерористичної операції.

«Аваков у неділю зранку в інтернеті розмістив інформацію про проведення антитерористичної  операції, яка мала розпочинатися через декілька годин. Це викликає сміх! Навіть кожен лейтенант в армії знає, що не можна розкривати свої плани завчасно, тому що про них дізнається ворог. Як можна діяти настільки непрофесійно?», – зауважує політик.

Анатолій Гриценко вважає, що влада своєю бездіяльністю штовхає патріотично налаштованих громадян до самооборони, чим наражає мирне населення.

«Влада має достатньо ресурсів та засобів для стабілізації ситуації. Там зараз ситуація, яку можна взяти під контроль силами держави. Там протидіють люди з автоматичною зброєю – професіонали. У держави достатньо  засобів для проведення антитерористичної  операції, щоб навести порядок в тих регіонах, де зараз діють злочинці», – переконаний екс-міністр оборони України.

«Я хотів би також застерегти кандидатів у Президенти, а також народних депутатів від поїздок на схід країни. Окрім піару, телекамер, прес-конференцій, спроб спрацювати на власний рейтинг нічого доброго це не несе», – переконаний політик.

За словами Гриценка, там має бути влада, яка уповноважена приймати рішення. «Ключове слово – рішення. Ми вже бачили як туди приїжджала одна з кандидатів у Президенти. Провели якісь перемовини, ставились комусь якісь задачі, обіцяли, що через добу усе буде спокійно. А воно і досі неспокійно», – наголосив він.

Гриценко також наголосив, що для держави важливо, щоб Президентом та верховним головнокомандувачем на позачергових виборах у травні була обрана людина, яка все це розуміє  і більше не допустить людських жертв та територіальних втрат.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *