Бійці спецбатальйону «Тернопіль» отримали допомогу із США (ФОТО, ВІДЕО)

Форму нового взірця, взуття, медикаменти, продукти харчування зібрала для міліцейського батальйону громада католицької церкви американського містечка Сірак’юс. Усі ці речі вручили бійцям.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області, події, які зараз відбуваються в Україні, не залишають осторонь нікого. Особливо з болем у серці переживають їх земляки, які перебувають далеко від рідної домівки. Тож побратими за океаном намагаються всіляко підтримувати захисників України. До допомоги бійцям АТО вирішила долучитися українська діаспора з містечка Сірак’юс, що у штаті Нью-Йорк.

1

На зібрані кошти церковна спільнота закупила літню форму, медикаменти, взуття, продукти харчування. Усе це бійцям передали через родичів.

Як розповів тернополянин Борис Воловик, син якого з родиною збирав допомогу для бійців, волонтерством їхні рідні займаються вже тривалий час. «Допомогу з-за океану передавали неодноразово, – каже чоловік. – Раніше гуманітарний вантаж отримали спецпризначенці батальйону «Львів». Сьогодні допомогу передали тернополянам».

3

Бійці подякували меценатам за підтримку й передали їм український прапор зі своїми автографами.

«Я дуже вдячний усім небайдужим за допомогу, – сказав командир батальйону «Тернопіль» Володимир Катрук. – Така підтримка для нас – безцінна».

2

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *