Бізнес з Китаєм: покроковий чекліст

Ще думаєте, чи варто працювати з Китаєм, і наскільки це вигідно? Наша тверда відповідь – так. Бізнес із Піднебесною – правильне рішення! З огляду на те, що китайський товар в Україні можна продати з націнкою навіть у 100%.

Ми склали покроковий чекліст, як почати працювати з Китаєм.

Крок 1. Оберіть нішу та товар

По-перше, саме важливе – потрібно розуміти, що ви продаєте, і на кого розрахований ваш товар. Бо на китайському ринку сила силенна різноманітного товару. Правду кажуть, що в Китаї можна придбати все. Але це й має негативну сторону: підприємці-початківці губляться – їм хочеться все придбати на перепродаж. Але важливо обрати нішу та товар, щоб цілеспрямовано робити закупівлю. А вже потім розширювати мережу бізнесу.  

Окремо треба сказати про якість товарів. Багато хто вважає, що китайська продукція неякісна. Але сучасні технології, повністю змінена система виробництва дозволяють створювати товар хорошої якості.   

Крок 2. Знайдіть постачальника

Китайські постачальники орієнтовані на довгострокову співпрацю, тому шукати їх легко. Краще робити це на торгівельному майданчику Alibaba, який працює з 1999 року. Це найбільша світова платформа, де постачальники надають свої послуги. Пропозиції тут для іноземних замовників. Навігація на сайті легка, тому впорається навіть новачок.

Обираючи постачальників, потрібно визначитися, з ким працювати: напряму з виробником або з посередником. Кожен варіант має свої переваги. Наприклад, співпраця з постачальником напряму дає знижені ціну на продукцію, але потрібно брати тільки оптом – від 200-300 одиниць. Співпраця з посередником – вищі ціни, але можна замовлять хоча б 2-3 одиниці.

Великому бізнесу можна заощадити, якщо працювати з китайським постачальником напряму, а от невеликому бізнесу або підприємцю-початківцю можна почати з роботи з посередником.   

Крок 3. Проведіть інспекцію постачальника та товару

Визначилися з нішею продукції, постачальником та товаром, але не поспішайте робити замовлення – потрібно переконатися в надійності та якості. І при цьому не потрібно їхати до Китаю. Досвідчений експерт може перевірити фабрику та продукцію за всіма параметрами. Експерт стане вашими очима у Піднебесній. Він дізнається для замовника детальну інформацію про вантаж, включаючи всі особливості комплектації, упаковки, а також умови та способи доставки.

Крок 4. Замовляйте пробну партію товару

Звичайно, китайські постачальники хочуть, щоб у них замовляли оптом. Але краще почати з продукції для тестування: перевірити зовнішній вигляд, якість, функціональність, зносостійкість. Краще відмовитись від поганих товарів одразу, ніж отримати опт і не знати, що з ним робити. Бо репутація надважлива для кожного підприємця.

Крок 5. Вигідно привезіть товар в Україну

Чим менше ви витратите на доставку, тим більший буде прибуток. Сучасні підприємці обирають морську доставку. Вона безпечна та найдешевша, а крім цього немає обмежень стосовно типу та габариту вантажів. Термін доставки морем 55-60 днів.    

Отже, щоб бізнес з Китаєм був стабільним та ефективним, треба правильно обрати нішу, товари та постачальника. А ще можна знайти професіоналів, які допоможуть це зробити. Компанія M3cargo стане вашим надійним партнером. Наші послуги знадобляться від народження ідеї до появи китайського товару на вашому складі.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *