Депутати молодіжної міськради Тернополя збирають книги для малозабезпечених

Депутати молодіжної міськради Тернополя збирають книги для малозабезпечених

Молодіжна міська рада Тернополя започаткувала благодійну ініціативу – депутати молодіжної міськради на чергове засідання принесли книги. Збирати міні-бібліотеку вони вирішили на кожній сесії та віддавати її благочинцям. Запропонували таку ініціативу молодіжний міський мер Вероніка Дякович та директор із розвитку у благодійній організації «Фонд добрих людей» Ігор Костюк. Із допомогою згаданого благочинного об’єднання книги будуть розповсюджувати серед малозабезпечених людей.

«Ми зібрали книги на сесії і вже почати їх роздавати. Представники «Фонду добрих людей» слідкують за тим, щоб книги потрапляли до дітей та дорослих, які з різних причин не можуть дозволити собі їх придбати. Тому, закликаю всіх не зупинятися на досягнутому», – сказав Ігор Костюк.

Ініціатива буде традиційною, а в перспективі збиратимуть не лише книги, але й одяг, іграшки. Таким чином молоді депутати хочуть показати приклад своїм старшим колегам. Допомагати малозабезпеченим та загалом людям, які цього потребують, має бути пріоритетом для тих, які вважає себе активним лідером.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *