До місцевих бюджетів Тернопільщини сплачено 903,4 млн грн податків і зборів

До місцевих бюджетів Тернопільщини сплачено 903,4 млн грн податків і зборів

За перше півріччя цього року бюджети місцевих громад Тернопільщини отримали 903,4 млн грн податкових платежів. Це на 161,5 млн грн більше від очікуваного та на 289,3 млн грн більше за відповідний період минулого року. Про це повідомили у в ідділ і організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Зокрема, у червні доходи місцевих бюджетів склали 172,9 млн грн. Порівняно з минулорічним червнем ,забезпечено приріст надходжень на 53,9 млн грн або на 45,3 відсотка.

Один з найвагоміших платежів – податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня-червня надійшло 526,1 млн грн, додатково забезпечено надходження 92,1 млн грн. Суб’єкти малого підприємництва сплатили 112,9 млн грн єдиного податку.

Надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів з початку 2016 року склали 112,9 млн грн, додатково місцеві бюджети отримали 5,7 млн грн. Прогнозний показник виконано на 105,3 відсотка .

Як зазначає начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, резерви для наповнення місцевих бюджетів є чималі: це і детінізація економічних процесів, зокрема, на ринку праці та підакцизних товарів, це і затвердження місцевими радами оптимальних ставок податків. У результаті сумлінності платників податків, злагоджених дій органів місцевої влади і органів місцевого самоврядування, їх співпраця з контролюючими органами дасть можливість реалізувати ідею впровадження процесів децентралізації, наповнити бюджети громад коштами, які так необхідні для розвитку сіл та міст.
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *