До військкоматів ідуть навіть хлопці, які не служили в армії

До військкоматів ідуть навіть хлопці, які не служили в армії

0503-2014-10Схвильовані подіями у Криму мешканці Тернопілля готові боронити свою державу. Військкомати області не мають відбою від чоловіків різного віку, які висловлюють бажання стати на захист Вітчизни. Попри те, що наказу кликати до війська цивільне населення не було, записатися прагнуть навіть хлопці, які ніколи не служили в армії.

– Нині у військові комісаріати, не чекаючи повісток, приходить дуже багато добровольців. Це свідомі люди, які, зважаючи на ситуацію в країні, просяться до війська. Наразі ми записуємо їхні контактні дані. При потребі цих людей будуть викликати для виконання завдань, –  розповів в. о. обласного військового комісара полковник Володимир Катинський.

Наразі ж, за його словами, укомплектовують військкомати краю для подальшого проведення зборів приписників.

–  Це особовий склад, який приписаний до військової частини в разі мобілізації, – пояснив Володимир Катинський. – Раніше у нас по усіх військкоматах пройшло масове скорочення. Відповідно, штат помітно зменшився. Але щоб вони могли виконувати завдання із мобілізації, потрібно спершу їх самих укомплектувати.

До речі, приписники, яких можуть залучати до мобілізації, мають певний віковий ценз. Скажімо, солдати, сержанти і прапорщики – до 50-ти років.

Полковник Катинський також повідомив, що зараз у Криму перебувають контрактники з Тернопільщини. Зокрема ті, які базуються у 36-му батальйоні, що перебував у оточенні озброєних людей.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *