Евакуація українців з Китаю: у ЗСУ запевняють, що армійські вантажівки біля місця протестів на Тернопільщині з’явилися через планові навчання. ВIДЕО

Евакуація українців з Китаю: у ЗСУ запевняють, що армійські вантажівки біля місця протестів на Тернопільщині з’явилися через планові навчання. ВIДЕО
У ЗСУ запевняють, що вантажівки з військовими поблизу Микулинців, де жителі громади протестують проти приїзду до місцевого санаторію “Медобори” евакуйованих з Китаю, з’явилися випадково.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише УНІАН.

Як запевнив місцевих журналістів Юрій Кульпа, пресофіцер 44 окремої артилерійської бригади, що дислокується на Тернопільщині, саме вчора у військових були навчання.

“Військовослужбовці Збройних сил України та автомобілі “КРАЗ”, які сьогодні прямували в бік Микулинців, жодним чином не причетні до подій, які набули резонансу в суспільстві. На сьогодні в армійців Тернопільської артилерійської бригади проводяться планові заняття з бойової підготовки поблизу Тернополя. Особовий склад і техніка після завершення навчань поверталися в пункт постійної дислокації в місто Теребовля, в обхід Микулинців через Мишковичі”, – повідомив Кульпа.

Він також закликав представників ЗМІ не підвищувати градус паніки “псевдозаголовками та фейковими публікаціями”. Попередньо на кількох місцевих сайтах розмістили відео з військовими вантажівками, які рухалися в напрямку Микулинець.

Як повідомлялося, увечері 17 лютого після повідомлення місцевих ЗМІ про наміри привезти в санаторій “Медобори” евакуйованих з Китаю українців, у смт Микулинці Теребовлянського району люди облаштували цілодобові блокпости на дорозі, щоб не допустити приїзду на карантин українців з Китаю. На блокпості чергували 300 осіб.

Напередодні на позачерговій сесії облради депутати звернули увагу керівництва держави на неприпустимість приїзду групи на обсервацію на Тернопільщині через непристосованість для таких цілей санаторію, а також неготовність місцевих медичних установ на випадок критичної ситуації. Директор санаторію Василь Мартинюк також заявив про відмову брати групу евакуйованих українців попри попередні домовленості з керівництвом держави з цього приводу. Свою відмову він пояснив тиском суспільства і відмовою колективу “Медоборів” обслуговувати евакуйованих.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *