Хто не проголосував за арешт Онищенко: список

Хто не проголосував за арешт Онищенко: список

За рішення про арешт нардепа Олександра Онищенка проголосувало 263 нардепа. Не підтримали це рішення “Воля народу”, “Відродження” та “Опозиційний блок”. Від БПП за арешт проголосувало 113 нардепів. Двоє утрималися – це Ольга Богомолець та Валерій Давиденко. Крім того, не голосували: Леонід Козаченко, Микола Паламарчук, Артур Палатний, Олексій Савченко, Руслан Сольвар, Анатолій Урбанський, Геннадій Чекіта. Про це інформує “Четверта влада”.

У “Народному фронті” 73 голоси “за”. Утримався лише Павло Пинзеник.

В “Опозиційному блоці” тільки Вадим Рабинович проголосував за арешт Онищенко. Утримався Сергій Сажко і Ігор Шурма. 15 нардепів, серед яких Бойко, Дунаєв, Добкін, Солод, Королевська та інші, не голосували.

В “Самопомочі” всі присутні 24 наредепа голосували “за”, як і в “Радикальної партії” – всі 19 депутатів. У “Батьківщині” дев’ять осіб підтримали рішення. Утримався лише Григорій Немиря.

“Воля народу” не дала жодного голосу за рішення, хоча проти був лише Євген Рибчинський. Решта утрималися або не голосували. Теж саме можна сказати і про “Відродження”, від якої в залі були лише два нардепа. Вони утрималися.

Серед позафракційних більшість проголосували за. Утримався лише Віктор Балога.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата України Олександра Онищенка. Парламент голосував за три рішення окремо. За притягнення до кримінальної відповідальності проголосувало 275 нардепів, за затримання – 265, і за арешт – 263.

Нагадаємо, в середині червня в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі спільно з НАБУ підготували подання на зняття недоторканності та арешт депутата Олександра Онищенка. За версією слідства, Онищенко є організатором схеми збагачення на підприємстві «Укргазвидобування», в результаті чого державний бюджет зазнав великих збитків – в сумі близько 3 млрд. гривень. Разом з тим Онищенко формально не вважається підозрюваним до тих пір, поки володіє депутатським імунітетом.

Джерело: “Четверта влада”
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *