Ігор Мосійчук: «Українські землі повинні належати тим, хто живе і працює на них»

3

На Тернопільщині з робочим візитом перебував депутат Верховної Ради України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка – Ігор Володимирович Мосійчук.

6

Ранок народного депутата розпочався у Тернополі з покладання квітів до пам’ятника Івану Франку – засновнику Радикальної партії. В часі виборів до Сейму батько радикалізму Іван Якович Франко п’ятдесят разів відвідував Тернопіль і саме тут розробляв та виголошував свої програмні документи, багато з яких актуальні і зараз.

Опісля Ігор Володимирович вирушив на Теребовлянщину, а саме  – у с. Іванівка до господарства відомого аграрія не лише Тернопілля, а й усієї України, Антона Білика. Недаремно Антон Іванович беззастережно підтримує ініціативу Радикальної партії Олега Ляшка щодо внесення змін до Конституції України, якими назавжди буде закріплено фермерство, як основа сільгоспустрою в нашій державі, підтримує збереження мораторію на продаж сільськогосподарських земель та нашу політику економічного націоналізму, спрямовану на відродження вітчизняного виробництва та сільськогосподарської переробки. На місці депутат оглянув масштаби господарства, обговорив перспективи розвитку фермерства в Україні, вислухав проблеми, поспілкувався з селянами.

7

– Я був в Італії на виставці сільськогосподарських виробників і побачив, що там немає вільного ринку, на все є квота. Ніколи італієць не віддасть перевагу закордонному продукту, перш за все купуватиме свій. Націоналізм у них в крові і нам до цього треба ще довго йти. А якщо купити там землю і захотіти вирощувати пшеницю, то не буде це просто за бажанням, бо прийде політик і скаже, що тут можна вирощувати лише виноград, – каже Ігор Мосійчук.

4

Далі народний обранець відвідав унікальне виробництво ялинкових прикрас ТОВ “Орбітал”, директором якого є Олександр Дзюбан. Ялинкові прикраси ручної роботи, вироблені на цьому підприємстві, реалізовують не тільки в Україні, а й у Франції, Голландії, Німеччині і навіть у США. Нардеп поспілкувався з працівниками щодо так званих пенсійної, медичної та земельної реформ. А ще під час прямих ефірів на місцевому радіо та телебаченні отримав доручення від виборців передати останнє попередження народним депутатам, міністрам та Президенту, щоб почали нарешті працювати на Україну і українців, а не на власні кишені.

1

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *