Іван Чайківський змусив своїх робітників піти на кримінал (ФОТО)

Іван Чайківський змусив своїх робітників піти на кримінал (ФОТО)

Працівники аграрного підприємства ПАП «Агропродсервіс», що у Настасеві, організували видобуток піску методом відкритої розробки корисних копалин.

Незаконні гірничі роботи зловмисники проводили промисловим способом із використанням важкої техніки підприємства: екскаватора, бульдозера та самоскидів.

Силовики затримали копачів «на гарячому» безпосередньо під час видобутку ними піску в імпровізованому кар’єрі.

Працівники управління СБУ у Тернопільській області виявили факт злочину.

Бідолаг-родокопів передали в руки міліції. Нещасним селянам, що просто виконували злочинний наказ керівництва під страхом втратити роботу, тепер грозить кримінал. За матеріалами СБУ слідчими МВСУ відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 239-1 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння ґрунтовим покривом). Правоохоронцями вилучено засоби вчинення правопорушення, на транспортні засоби та техніку накладено арешт.

У громади виникає багато запитань до правоохоронців:

– Чи могли працівники «Агропродсервісу» взяти без дозволу таку кількість техніки? Куди дивилося керівництво? Чи, можливо, у такого горезвісного господаря дійсні лише закони анархії на підприємствах? Відповідь для читачів, мабуть, очевидна.

– Чому досі не було заслухано жодного коментаря роботодавця та власника техніки пана Чайкійвського?

– Невже арештована техніка стала нікому не потрібною тепер? Чому пан Чайківський не відгукнеться, аби забрати свої екскаватори, бульдозери і самоскиди?

– Для того, аби заправити таку техніку потрібно «тонни соляри». Звідки такі гроші у простих хлопців-роботяг?

Фіксація факту злочину відбулася в робочий час. Чи могли працівники покинути своє місце роботи без відома керівництво? Очевидно, що ні!

Для того, аби приховати свій злочинний наказ, пан Чайківський надав працівникам адвоката, який за дивним збігом обставин в тому числі обслуговує особисто Івана Чайківського та ПАП «Агропродсервіс».

Дивний ланцюжок обставин вказує на те, що хлопці не за власним бажанням пішли на кримінал – їх на нього підштовхнув особисто Іван Чайківський.

Джерело:Ternopilinfo.com

Автор
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *