Із бібліотеки-довгобуду хочуть зробити центр адмінпослуг?

Із бібліотеки-довгобуду хочуть зробити центр адмінпослуг?

Секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада взяв участь у робочій зустрічі у Тернопільській обласні державній адміністрації за участю голови ОДА та народних депутатів України, щодо обговорення бюджету та перспективних проектів, які пропонується представити у Верховній Раді Україні для фінансування із державного бюджету.

Під час зустрічі присутні обговорили питання ремонту доріг, розвитку інфраструктури, бюджету області. Окремо розглядалось питання передачі бібліотеки-довгобуду із державної власності у комунальну – міста або області. Віктор Шумада зазначив, що міська рада готова прийняти на баланс міста цей довгобуд, оскільки на добудову цього приміщення із державного бюджету кошти виділятися не будуть, а проект надзвичайно дорогий. Але спільними зусиллями будівельників та міської ради бібліотека може отримати новий шанс на життя, а її приміщення будуть ефективно використовуватись, зокрема для розміщення Центру надання адміністративних послуг, інших служб, які надають послуги тернополянам.

За результатами зустрічі буде створена робоча група, яка детально вивчить усі висловлені пропозиції.

Автор
Схожі публікації

2 коментарі

 1. Avatar
  Оксана

  Правильно, для чого тепер ця бібліотека, хто іі буде відвідувати? Зараз всі користуються інтернетом. Потрібно побудувати споруду, яка дійсно принесе користь громаді, а не бібліотеку з одним відвідувачем вдень.

  Відповісти
 2. Avatar
  Анастасія

  Знаєте, дійсно цікава ідея “перепрофілювання” довгобудів. Знайшла також корисну на мою думку інформацію відносно поточного стану функціонування системи адміністративних послуг, наступних кроків у вдосконаленні процедур вже доступна для ознайомлення- http://decentralization.gov.ua/news/item/id/1440
  #електронне_урядування #адмінпослуги #ЦНАП

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *