Канадська організація “Chealice” займається благодійністю на Тернопільщині (ФОТО)

Канадська організація “Chealice” займається благодійністю на Тернопільщині (ФОТО)
chelis
Кременецький районний осередок Тернопільського обласного благодійного фонду «Світ дітей», яким керує Ірина Олексюк, уже 17 років надає допомогу людям різного віку, сиротам, інвалідам, тяжкохворим… Фонд співпрацює з Канадською організацією «Chealice» («Челіс»), де Міжнародним директором і керівником проекту в Канаді є Ренді Сполдінг.

Нещодавно у Горинській ЗОШ І-ІІІ ст. відкрили реконструйований актовий зал. На початку дійства голова правління Тернопільського благодійного фонду «Світ дітей» Любов Цицик представила присутнім Ренді Сполдінга. Школярі вручили гостеві запашний український коровай. І виконали молитву «Боже великий, єдиний…» спільно з хором місцевої церкви Святого Іова (керівник Ольга Ящук).

Учителька початкових класів Горинської ЗОШ Ірина Олексюк працює з 1998 року соціальним працівником Кременецького районного осередку Тернопільського благодійного фонду «Світ дітей», який 14 дітям надавав спонсорську допомогу з Канадської організації «Челіс». Після того, як правління фонду у 2004 році очолила Любов Цицик, кременецька сім’я спонсорованих дітей зросла до 112 осіб із 21 населеного пункту. Більшість із них проживають у селах Горинка, Очеретне, Устечко, Жолоби, Кушлин, Білокриниця, Ридомиль та в Кременці.

– Мета проекту Канадської організації «Челіс» – покращення якості життя й сприяння духовному росту дітей, сімей шляхом надання як матеріальної, так і можливостей для їх соціального розвитку. Проект має п’ять напрямків. Це – харчування, здоров’я, одяг і взуття, навчання дітей і розвиток громади, – розповіла Ірина Олексюк.

Мешканці району ділилися приємними враженнями від проекту й висловили слова вдячності за допомогу. Це, зокрема Ірина Чава – жителька Горинки, Раїса Курило з Ридомля, Ірина Вавренюк з Устечка, кременчанка Ганна Федорович, Наталя Стецюк із Жолобів, кременчанин Богдан Неділя.

– Для мене велика честь бути разом з вами і чути слова добросердечності, – сказав Міжнародний директор Канадської організації «Челіс» Ренді Сполдінг. – Ми  пишаємося тим, що співпрацюємо з Тернопільським благодійним фондом «Світ дітей»… Усі працівники в Канаді розуміють і співчувають вам у ваших проблемах. І поділяють вашу радість у тому, що зміни на краще відбуваються. Щодня ми розпочинаємо роботу з півгодинної молитви. Молимось за мир і процвітання у тій країні, яка опинилася зараз у такій важкій ситуації.

Голова райради Андрій Смаглюк та заступник голови РДА Ігор Іванців вручили подяки Ренді Сполдінгу і Любові Цицик за багаторічну благодійну діяльність на теренах Кременеччини й вагомий внесок у покращення матеріально-технічної бази Горинської ЗОШ І-ІІІ ст. Вдячність за співпрацю і спонсорську допомогу висловив також директор Горинської ЗОШ І-ІІІ ст. Олег Олексюк. А діти англійською мовою заспівали гімн «Челіс». У знак вдячності за зроблене добро…

Борис ФЕДИШЕН.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *