Кращі роботи дитячого конкурсу відправлять з Тернопільщини бійцям на передову (ФОТО)

Кращі роботи дитячого конкурсу відправлять з Тернопільщини бійцям на передову (ФОТО)

Переможців обласного конкурсу дитячого малюнка «Не залиш свого захисника наодинці в новорічно-різдвяні свята» відзначили у Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки.

6

Найкращі роботи обрали серед авторів різних вікових категорій, повідомили у прес-службі ТОДА.

У молодшій віковій групі перше місце посів Павло Мисько з Гусятинського району. Друге – у Оксани Луцик зі Зборівщини. Третє місце отримала Тетяна Селятицька з Підгаєцького району.

5

У середній віковій групі перше місце посів Роман Мельник зі Зборівського району. Друге місце отримав Олександр Онишко з Підволочиського району. Третє – Тетяна Осадца з Чортківського району

У старшій віковій групі найкращою визнали роботу Іванни Мигаль з Гусятинщини. Друге місце посіла Ірина Гатала з Підгаєцького району, третє – Іван Вишовський з Чортківського.

4

Переможців дитячого конкурсу голова обласної ради Віктор Овчарук нагородив почесними грамотами, а також вручив у подарунок мольберти й пакунки з солодощами. Роботи дітей, які визнали найкращими, відправлять нашим бійцям на передову

3

Окрім цього, на святі були присутні близько 700 школярів, які прибули з різних куточків області. Серед них – сироти, діти позбавлені батьківського піклування, із малозабезпечених та неблагополучних сімей. А також діти, батьки яких воювали в АТО та діти-переселенці з окупованих територій на Сході. Всі вони також отримали подарунки.

2

1

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *