Майже вся поліція Збаражчини вже кілька днів поспіль тоннами косить та знищує посіви коноплі (ФОТО)

Уже протягом декількох днів особовий склад Збаразького відділення поліції, окрім слідчо-розшукової діяльності працює над знищенням цілої плантації коноплі, що майже щороку виростає на фільтраційних полях місцевого цукрового заводу, інформує СК ГУНП в Тернопільській області.

12

– Сьогодні ми залучили  двадцять п’ять осіб особового складу відділення, – розповідає слідчий Михайло Токар. – Допомагають нам і працівники цукрового заводу, також працює техніка підприємства, адже вручну вирубати та знищити майже гектар коноплі нереально.

Керівник Збаразького відділення поліції Віталій Присяжнюк, розповідає що з проблемою самосівів дикорослої коноплі уже не перший рік ведуть боротьбу місцеві правоохоронці. На одних ділянках фільтраційних полів вдається знищувати дурман, та насіння наступного року проростає в іншому місці.

Після вирубки поліцейські спалюють рослини коноплі, тому, напередодні обробляють  самосіви агрохімікатами, аби швидше висихали.

14 13

Тонни дурману вже пішли з димом, але робота триває. Наразі поліцейські забезпечили охорону місця, де ростуть самосіви, а також ведуть спостереження, аби любителі дурману не могли туди проникнути.

Досудове розслідування проводиться за статтею 310 ККУ – посів або вирощування снотворного маку чи конопель.

Висновки експертизи підтвердили, що конопля дикоросла, проте містить наркотичні речовини.


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *