Мешканця Тернопільщини пограбували аж… у Запоріжжі

Мешканця Тернопільщини пограбували аж… у Запоріжжі

Продаєте або купуєте товар у всесвітній мережі будьте пильними та обережними. Адже замість прибутку, можна втратити значні кошти. Така неприємність нещодавно спіткала 40-річного жителя Тернопільського району, інформує cектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Чоловік розмістив в мережі оголошення про продаж електроінструментів. Згодом до нього зателефонував невідомий, якого нібито зацікавив товар. Потенційний «покупець» попросив  продавця продиктувати йому номер карткового рахунку для перерахування коштів. Чоловік погодився та став чекати. Однак готівка не надійшла. Коли потерпілий пішов до банкомату, виявив, що з його електронного гаманця зникло 16 тисяч гривень.

За даним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження та вживають усіх заходів для розкриття злочину. Правоохоронці встановили, що кошти потерпілого зняли в одному із банківських відділень Запоріжжя. Зловмисників розшукують.

Поліцейські звертаються до краян дотримуватися правил безпеки, торгуючи в мережі Інтернет.

Перш за все, для купівлі-продажу товару через Інтернет використовуйте окрему банківську картку. Встановіть на ній ліміт зняття коштів та не зберігайте на рахунку великі суми.

Підключіть до свого телефону систему смс-оповіщення. Це допоможе вам контролювати кошти на рахунку.

Не розголошуйте реквізити своїх карток: термін дії картки та CVV-код (тобто три цифри із задньої сторони картки).

Не прив’язуйте номер вашого мобільного телефону до банківської картки.

Правоохоронці сподіваються, що дотримання таких порад допоможе краянам зберегти їх кошти. У разі ж непередбачуваної ситуації, не зволікайте та телефонуйте до поліції.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *