Міська рада Тернополя виділить 42 млн грн на зарплату освітянам

Міська рада Тернополя виділить 42 млн грн на зарплату освітянам

У Тернополі перевиконали міський бюджет майже на 107 мільйонів гривень. У міській раді пояснюють: досягти такого успішного результату вдалось через покращення показників розвитку місцевого бізнесу, особливо дрібного і середнього.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, таким чином Тернопіль поступово, але впевнено, перетворюється на місто малого та середнього бізнесу.

Насамперед, кошти планують спрямувати на соціальні потреби міста. Близько 48 мільйонів виділять на освіту. Зокрема, на виплату заробітної плати, на утримання в місті ПТУ та дитячих садочків. «Із них більше 42-х мільйонів піде на заробітну плату освітянам, у тому числі 9 мільйонів – це платня і утримання профтехосвіти. Крім того, буде виділено 665 тис грн для утримання і функціонування нового дитячого садочка, який почне працювати з 1 вересня на вулиці Юності. І понад чотири мільйони додатково закладаємо для проведення різного роду капітальних і поточних ремонтів в дитячих садочках, переважно, це заміна вікон або ремонт дахів», – сказав Сергій Надал.

Наступна проблемна галузь, де відчутне недофінансування з боку держави, каже очільник обласного центру, це охорона здоров’я. Більше шести мільйонів виділять на заробітну плату медиків. А також придбають медикаменти і вакцину, оплатять енергоносії та протезування учасників АТО.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *