Міськрада візьме на себе частину витрат КП «Тернопільелектротранс»

Міськрада візьме на себе частину витрат КП «Тернопільелектротранс»

Із 2 березня у Тернополі варість проїзду в міських тролейбусах зросте. Таке рішення є необхідністю, кажуть в управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку, оскільки підвищились ціни на електроенергію. Проте, варість проїзду збільшиться на 50 копійок і вартуватиме 2 гривні, а не 2,75, як розраховували в КП «Тернопільелектротранс».

У міській раді пояснюють: частину коштів на утримання КП «Тернопільелектротранс» виділять з міського бюджету. «2,75 гривні – це тариф з урахуванням інвестиційної складової і саме такий тариф забезпечує повноцінне функціонування КП «Тернопільелектротранс». Але, враховуючи те, що собівартість без інвестиційної складової становить 2,05 гривні, міська рада запропонувала затвердити 2 гривні. А таке питання, як ремонти, оновлення ліній, закупівля нових тролейбуів бере на себе міський бюджет», – розповіла заступник міського голови з фінансових питань Вікторія Остапчук.

Проїзд для учнів та студентів у тролейбусах не зміниться. Пільгові категорії пасажирів також надалі їздитимуть безкоштовно.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *