Мистецький дарунок від «Писанки»

Мистецький дарунок від «Писанки»

9

Дивовижні мистецькі фестини з нагоди святкування 20-ї річниці Конституції подарували учасники ДТК “Писанка” у районному палаці культури усім мешканцям Підволочиська. Юні артисти, до речі, є частими гостями як на районних, так і обласних сценічних підмостках.

Діти у вишиванках і цього разу щедро дарували присутнім свій талант. Софійка Хомик читала поему “Стоїть Україна, руки простягає”, Андріана Задорожна – трилогію “Слава героям”, Аліна Леськів, Христина-Марія Біла, Інна-Марія Комар з усією задушевністю тішили глядачів щирістю слова. А ті стоячи аплодували справжнім родзинкам із села, з моєї рідної Мовчанівки.

Щиро дякую батькам, діти яких були задіяні у мистецькій святочній палітрі. А до Господа складаю щирий віночок молитов за мою “Писанку”. Велике дякую побожній, патріотичній родині з Мовчанівки Віктора Тарасюка, який возив безкоштовно акторську родину до міста на репетиції, не рахуючи свого особистого часу. Низький уклін складаю і молодому енергійному очільникові агрофірми “Медобори” Юрію Степановичу Свінціцькому, який виділив нам кошти і солодкі подарунки. Здоров’я міцного довіку і подяка від “Писанки”!

Ольга КУЛЬБАБА, режисер ДТК “Писанка”. с. Мовчанівка Підволочиського району.


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *