На Донбасі потребують українських книг

На Донбасі потребують українських книг

На Тернопіллі стартує акція «Українську книгу – Донбасу!» із збору україномовних книг для дітей та молоді Сходу України.

Триватиме вона з 1 по 30 квітня. – Донбас потребує української книги, – зазначив голова обласної ради Василь Хомінець. – На Сході бракує доступної, правдивої інформації і про нашу історію, і про визвольні змагання українського народу та україномовної літератури загалом. Цей факт підтверджують й українські захисники, які нині перебувають на Донбасі та часто спілкуються із школярами та молоддю – потреба в українській книзі там є надзвичайно великою.

Василь Хомінець закликав тернополян усією громадою зібрати та передати на схід книги українською мовою – казки, нариси про легендарних героїв визвольних змагань, історичну, художню, пізнавальну та наукову літературу, дослідження про наші традиції та звичаї тощо. – Ми зобов’язані допомогти нашим юним мешканцям Донбасу відчути себе невід’ємною частинкою великої, гордої, духовної та високоінтелектуальної нації, – додав голова облради. Зібрана література буде передана у дитячі садочки, школи та інші навчальні заклади Донеччини та Луганщини, поповнить місцеві бібліотечні фонди. Координує збір української книги для мешканців Донбасу Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *