На Кременеччині злодій вкрав у фермера більше 3 тисяч кущів малини

На Кременеччині злодій вкрав у фермера більше 3 тисяч кущів малини

Більше трьох тисяч кущів малини поцупили крадії з приватної земельної ділянки на Кременеччині. Крали б мабуть і дальше, якби не попалися на гарячому.

Зникнення кущів власник помітив ще наприкінці жовтня. З того часу почав стежити за присадибною ділянкою. Пильнування дало результат. Пізно ввечері 4 листопада  чоловік побачив як по городі рухають дві постаті. Непрохані гості теж його помітили й кинулися втікати, залишивши здобич – кілька сотень вирваних з коренем кущів.

Отримавши підтвердження, що малину з його ділянки таки цуплять, потерпілий звернувся із заявою в міліцію. А вже наступного дня правоохоронці повідомили його, що розшукали крадіїв.

З’ясувалося, що кущі крали двоє братів, старшому з яких – 24-ри, а молодшому -19-ть. На присадибну ділянку навідувалися двічі. Перша спроба виявилася вдалою. Тоді поцупили три тисячі рослин. Кущі продали за майже дві тисячі гривень, які по-братньому поділили між собою. Вдруге ж розжитися дармовими грошима парубкам не вдалося.

Братам міліціонери інкримінують частину 2 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка вчинена повторно, або за попередньою змовою осіб.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *