На підприємствах Тернопільщини ліквідували заборгованість із виплати зарплати на суму 1 млн 494,1 тис грн (ФОТО)

У Тернопільському обласному центрі зайнятості відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Роботодавець – надійний партнер служби зайнятості у питанні працевлаштування безробітних. Легалізація зайнятості». Про це повідомили у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

zarp1

У заході взяли участь представники Головного управління ДФС у Тернопільській області, Тернопільської обласної державної адміністрації, організації роботодавців області, управління Державної інспекції з питань праці у Тернопільській області та представники роботодавців Тернополя.

Під час семінару розглянули найбільш актуальні проблеми приватних підприємців-фізичних осіб стосовно переваг праці в законодавчому полі. Зокрема, наголосили про недопустимість та можливу адміністративну відповідальність у випадку використання робочої сили з порушенням трудового законодавства, обговорили можливі шляхи об’єднання усіх зусиль соціального партнерства щодо вирішення питань легальної зайнятості працівників.

Працівники територіальних органів Головного управління ДФС в області спільно з органами місцевої влади проводять контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці та організовують засідання комісій, на яких заслуховують керівників підприємств та організацій, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, а також тих, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах.

«За наслідками проведеної роботи по підприємствах ліквідована заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 1 млн 494,1 тис грн,  119,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 313,6 тис грн єдиного соціального внеску. Також заслухано керівників  підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному, чи нижче мінімального розмірах. Відтак переважна більшість підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати. Внаслідок цього до бюджету надійшло 126,4 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 344 тис грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», – зазначила начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Тернопільській області Леся Захарко.

За результатами зустрічі були напрацьовані спільні заходи з метою розширення бази оподаткування за рахунок легалізації зайнятості та детінізації економіки.

zarp

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *