На Шумщині відкрилась поліцейська станція з одним працівником (ФОТО)

На Шумщині відкрилась поліцейська станція з одним працівником (ФОТО)

Уже тринадцята поліцейська станція запрацювала на Тернопільщині. Відкрили її у Великих Дедеркалах  Шумського району, інформує СК ГУНП в Тернопільській області. Заступник начальника Головного управління поліції Руслан Балик зазначив, що проект, започаткований на Тернопільщині,  вже знайшов підтримку в інших регіонах і його ефективність оцінила Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе.

5 4

Поліцейському, котрий нестиме службу на станції, а це допоки лише один працівник, проте досвідчений з майже двадцятирічним стажем, котрий добре знає цю місцевість, адже працював дільничним інспектором,  присутні на урочистому відкритті бажали професійно виконувати свою роботу, а питання, які виникатимуть з матеріальним забезпеченням та пально-мастильними матеріалами голова Великодедеркалівської сільради Іван Данилюк  пообіцяв вирішувати.

До слова, створення поліцейської  дільниці, котра обслуговуватиме ВеликіДедеркали та навколишні села, а це майже десять тисяч населення – ініціатива саме сільського голови Івана Данилюка. Про це зазначив керівникШумської райдержадміністрації Юрій Головатюк, запевнивши, що з таким керманичем села місцева поліцейська станція завжди і всім буде забезпечена.
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *