На Тернопіллі збирають кришечки, щоб допомогти бійцям АТО

На Тернопіллі збирають кришечки, щоб допомогти бійцям АТО

Волонтери закликають не викидати пластик у смітник, а здавати на протези для військових. Активісти руху Let’s Do It Ukraine спільно з БФ «ОВЕС»  по всій Україні організували збір кришечок від напоїв.

DSC_0242

– Суть акції полягає в тому, що ми збираємо сировину, здаємо її на утилізацію українському підприємству-переробнику, а отримані кошти переказуємо польським виробникам протезів  як плату за виготовлення протезів пораненим бійцям АТО, – пояснюють благодійники. – Таким чином це і приносить користь довкіллю, адже небезпечне сміття потрапляє на переробку, а не в грунт, а ще допомагаємо нашим Героям.

На Тернопіллі першими підтримали цю ініціативу в Бережанах – контейнер для збору встановили в міській ратуші.

DSC_0238

– Щоб придбати один протез руки, потрібно зібрати близько  500 000 кришечок від напоїв, – зазначає координатор акції Алла Соколовська. – На протез ноги -800 000. Для прикладу, Київ та Одеса щоденно можуть давати можливість виготовляти мінімум 10 безкоштовних протезів.

Оксана Постулан із села Жуків Бережанського району вже зібрала вдома більше сотні кришечок. Її син зараз воює у зоні АТО, сама ж займається волонтерством, тож про потреби військових знає добре.

– Багато воїнів АТО зараз потребують протезів. Це дуже добра справа, яку варто підтримати, – додає жінка. – Кожен вдома, на своїй вулиці чи у під’їзді може поставити контейнер чи коробку для збору кришечок і такою простою справою допомогти нашим хлопцям.

Акцiя вoднoчac виpiшyє двi пpoблeми – eкoлoгiчнy тa coцiaльнy. Її вжe пiдтpимaли Мiнicтepcтвo eкoлoгiї Укpaїни, бiзнec i бaгaтo вoлoнтepiв. Вони закликають долучитися до ініціативи всіх охочих.

Юля  ТОМИШИН.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *