На Тернопільщині брат задушив хвору сестру, бо та заважала йому відпочивати

На Тернопільщині брат задушив хвору сестру, бо та заважала йому відпочивати

Повідомлення про смерть мешканки Теребовлі надійшло до правоохоронців від її 43-річного брата. Спершу чоловік переконував працівників міліції, що його сестра раптово померла, а синці та рани на її голові – це результат падіння зі сходів, адже жінка з дитинства хворіла церебральним паралічем. Проте висновки судово-медичної експертизи засвідчили не раптовість, а насильницький характер смерті.

Заступник начальника теребовлянської міліції Степан Яворський  розповідає, що підозри про насильницьку смерть загиблої виникли в правоохоронців ще під час огляду місця події. Судмедексперт лише підтвердив припущення міліціонерів, вказавши у висновку, що смерть спричинило удушення.

Зі свідчень підозрюваного, конфлікт між ним і сестрою виник вночі. Хвора своїми стогонами заважала йому відпочивати. Тоді він вирішив втихомирити її. Як розповідає, схопив руками за шию та вдарив до бильця ліжка. Жінка втратила свідомість і впала обличчям на подушку. У такому положенні й залишив нещасну та пішов спати. Вранці, помітивши, що сестра лежить нерухомо, відвернув її. Та остання була мертвою. Зрозумівши, що накоїв, чоловік й спланував сценарій «раптової смерті».

Зловмисника затримали. Йому висунуто обвинувачення у порушенні статті 115 (ч.1) Кримінального кодексу. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *