На Тернопільщині мобілізації перешкоджають … сільські голови

На Тернопільщині мобілізації перешкоджають … сільські голови

Підозру у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України за статтею 114-1 Кримінального кодексу України оголошено двом сільським головам Бучацького району. За невиконання своїх обов’язків та у перешкоджанні проведення мобілізації перед законом відповідатимуть керівники Осівецької та Бобулинськоїсільрад.

За словами виконувача обов’язків начальника Бучацького райвідділу міліції Анатолія Мельника, на території району працювали та продовжують свою роботу мобілізаційні групи до складу яких входять представники військкомату та міліції.

Долучатися та сприяти у проведенні мобілізації повинні, відповідно до своїх функціональних обов’язків, і сільські голови. Проте не всі це виконують.

У ході проведення слідчо-оперативних заходів стало відомо, що два керівника сільських рад, знаючи, що у селі працює мобілізаційна група, обдзвонювали призовників, закликаючи їх сховатися чи втекти.

Скількох чоловіків вони попередили, встановлює слідство. Зараз вирішується питання про відсторонення цих сільських голів від роботи. Тривають слідчі дії і по кількох інших сільських головах Тернопільщини.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *