На Тернопільщині родичі вчаділи у льосі, де зберігали буряки

На Тернопільщині родичі вчаділи у льосі, де зберігали буряки

У селі Гніздичне Збаразького району загинули двоє місцевих жителів – тесть і зять. Як з’ясувалося, чоловіки отруїлися випарами газу.

Інформація про смерть чоловіків надійшла від чергового лікаря бригади швидкої допомоги вчора, 8 січня, близько 17.00. Він повідомив, що у селі Гніздичне загинули двоє родичів – 61-річний тесть і його 35-річний зять.

За словами начальника Збаразького райвідділу міліції Ігоря Сагана, при виїзді на місце події стало відомо, що мешканці села померли від удушення випарами з погребу, де зберігали буряки.

Як з’ясувалося, підвальне приміщення, у якому знайшли родичів, майже постійно зачинене, тож там накопичився отруйний газ, який не мав запаху. Чоловіки спустилися у сховище, щоб набрати буряків, і їм стало одразу погано.

Довга відсутність тестя та зятя збентежила родичів. Вони пішли перевірити, чи нічого не сталося, і знайшли їх непритомними. Викликали «швидку», але медики, приїхавши в село, констатували смерть потерпілих.

Правоохоронці кваліфікують подію як нещасний випадок. Триває розслідування, повідомляє сектор зв’язків із громадськістю УМВС України в  Тернопільській області.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *