На Тернопільщині розпочалася благодійна школа англійської мови під патронатом товариства «Свята Софія», США (ФОТО)

На Тернопільщині розпочалася благодійна школа англійської мови під патронатом товариства «Свята Софія», США (ФОТО)

У Музейно-меморіальному комплексі імені Патріарха Йосифа Сліпого, що в селі Заздрості на Тернопільщині, відкрили благодійну літню школу англійської мови, повідомляє прес-служба товариства «Свята Софія», США.

12321

Проект, організатором і головним спонсором якого є Релігійне товариство українців католиків «Свята Софія», США (ТСС А), створено для дітей з родин учасників АТО, дітей-сиріт і семінаристів Тернопільської духовної семінарії. Захід відбувається з благословення владики Василя (Семенюка), Митрополита Тернопільсько-Зборівського.

Протягом трьох тижнів 18 учасників програми віком від 15 до 20 років з Тернопільської, Донецької, Херсонської, Львівської та Рівненської областей вивчатимуть англійську мову у трьох різнорівневих групах. Лекції читають кваліфіковані викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки.

У програмі – багатопланові заняття з граматики, розмовної мови, читання, розуміння зі слуху, майстерності писання. Навчання складаються з двох блоків – ранішніх та одного післяобіднього. Вечірні заняття включають перегляд та обговорення кінофільмів, караоке й класи з американської кухні.

Навчальний процес проходитиме не лише за традиційним методом підручника, але й передбачено ігрові та мультимедійні методи із застосуванням новітніх технологій.

Учасники програми мають нагоду спілкуватися живою англійською мовою, пізнати американську історію, культуру й традиції.

Метою організаторів є не тільки створити повноцінне англомовне середовище для молоді, а й подбати про духовний розвиток учнів. Відтак, протягом дня слухачі відмовлятимуть вервицю, Хресну дорогу, а також відбудуть прощу до Зарваницької Матері Божої. Недільні Божественні Літургії для учасників школи служитимуться рівно ж англійською мовою. Передбачено екскурсії Подільським краєм.

До активної співпраці у проведенні літньої школи долучилися Товариства «Свята Софія» в Бельгії та Римі. Серед діаспорних організацій, які не залишилися байдужими до цієї справи, слід відзначити Українську католицьку освітню фундацію в Чикаго; Фундацію Українського вільного університету та Апостольство молитви парафії свмч. Йосафата у Філадельфії.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *