На Тернопільщині старший лейтенант поліції вимагав хабара за непритягнення до адмінвідповідальності працівника кур’єрської служби

На Тернопільщині старший лейтенант поліції вимагав хабара за непритягнення до адмінвідповідальності працівника кур’єрської служби

Співробітники управління внутрішньої безпеки спільно з працівниками СБУ Тернопільщини за вимагання та отримання неправомірної вигоди затримали старшого лейтенанта поліції. Хабар правоохоронець взяв за непритягнення до адміністративної відповідальності працівника кур’єрської служби. Про це повідомили у СК Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Адмінпротокол щодо торгового посередника був складений за порушення правил дорожнього руху. Поліцейський пообіцяв останньому не притягувати його до відповідальності, але свою послугу оцінив у тисячу гривень. За грошима приїхав на територію кур’єрського підприємства на службовому автомобілі. У салоні авто й відбувалася передача коштів. Проте у процес втрутилися співробітники внутрішньої безпеки та СБУ.

Старшого лейтенанта поліції затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Вирішується питання щодо повідомлення йому підозри у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. До слова, недобросовісне ставлення до своїх службових обов’язків поліцейський демонстрував уже тривалий час, тож питання звільнення його з поліції було актуальним, проте своїм протиправним вчинком старший інспектор пришвидшив цей процес, до ж того з кримінальними наслідками.

За останній тиждень з лав тернопільської поліції за неналежне виконання службових обов’язків звільнено ще чотирьох співробітників управління превентивної діяльності.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *