На Тернопільщині судитимуть начальника управління Державної архітектурно-будівельної інспекції за одержання 50 тис грн хабара

На Тернопільщині судитимуть начальника управління Державної архітектурно-будівельної інспекції за одержання 50 тис грн хабара

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди).

Встановлено, що посадовець вимагав та одержав 50 тис грн неправомірної вигоди за не притягнення місцевого підприємця до адміністративної відповідальності. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Керівнику контролюючого органу обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та одночасно судом визначено 116 тис грн застави, яку посадовець вніс.

20 липня 2016 року обвинувальний акт у кримінальному провадженні прокуратурою області скеровано для розгляду по суті до Тернопільського міськрайонного суду.

На даний час обвинувачений звільнений із займаної посади.


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *