На Тернопільщині у новорічно-різдвяні свята стежитимуть за порядком 550 поліцейських

На Тернопільщині у новорічно-різдвяні свята стежитимуть за порядком 550 поліцейських

Поліцейські Тернопілля до забезпечення громадського порядку у період новорічно-різдвяних свят готові. За тим, аби зимові святкування відбувалися безпечно та без порушень громадського порядку, стежитимуть більше півтисячі правоохоронців. Особливо поліцейські пильнуватимуть у місцях, де проходитимуть масові гуляння, дитячі свята та Богослужіння, повідомляє «Досьє 102».

«Усього до забезпечення публічної безпеки та порядку громадян під час святкувань на території області буде залучено 550 співробітників поліції, – повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Руслан Балик. – Із них 251 нестиме службу біля головних ялинок. У складі слідчо-оперативних груп у новорічну ніч працюватимуть 170 працівників поліції».

Скорочення кількості особового складу у зв’язку з проведенням реорганізації відомства не відіб’ється на безпеці краян, переконанні в Головному Управління Національної поліції в області.

«З метою забезпечення належного правопорядку, недопущення та попередження злочинності у новорічну ніч, для патрулювання вулиць обласного центру додатково залучать співробітників роти поліції особливого призначення та спецбатальйону «Тернопіль», – сказав Руслан Балик. – Максимальна кількість поліцейських буде залучена до охорони громадського порядку в місцях, де тривають релігійні конфлікти, аби не допустити загострення ситуації на свята».

Подбають поліцейські й про безпеку на дорогах області. Як повідомив Руслан Балик, у святкові дні патрулювати автошляхи будуть 60 співробітників відділу забезпечення безпеки дорожнього руху.

Також поліцейські вживають заходів щодо протидії незаконній реалізації піротехнічних засобів та незаконній порубці лісових насаджень в передноворічний період.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *