На Тернопільщині вчули перші ID картки (ФОТО)

На Тернопільщині вчули перші ID картки (ФОТО)

Першими власниками  паспорта громадянина України у вигляді картки стали 15 юнаків і дівчата з Теребовлянського і Тернопільського районів. Вони першими звернулись до підрозділів міграційної служби із заявами на оформлення документа. Про це повідомила головний спеціаліст по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ Ірина Бойко.

2

ІD картки юним громадянам вручали заступник начальника УДМС України в Тернопільській області Тетяна Мулик, завідувач Тернопільського РС УДМС України в Тернопільські області Надія Остапишин та завідувач Теребовлянського РС УДМС України в Тернопільській області Володимир Ваньо.

Школярам побажали бути гідними громадянами України, поважати національні традиції та берегти паспорт, адже він є їхнім першим і основним документом.

Слід нагадати, що паспорт громадянина України у вигляді ID картки наразі можуть оформити громадяни, яким виповнилося 16 років, у десяти підрозділах міграційної служби області: Борщівському, Бучацькому, Збаразькому, Козівському, Кременецькому, Лановецькому, Теребовлянському, Тернопільському, Чорківському районних секторах та Тернопільському міському відділі УДМС України в області.

1

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *