На Тернопільщині відбудеться молодіжний патріотичний табір «Лисоня»

На Тернопільщині відбудеться молодіжний патріотичний табір «Лисоня»

Його проведуть в рамках освітнього проекту «Курс Вільних Людей» 4-6 липня. За словами організаторів, «Лисоня» – це табір для активної молоді, яка хоче вчитися, діяти і творити зміни свого оточення та держави. Його програма спрямована на всебічний розвиток особистості, утвердження національних цінностей та активної життєвої позиції. Тож учасниками табору можуть стати всі молоді люди, які дійсно хочуть змінюватися та змінювати Україну. Як бонус, це чудова можливість відчути неймовірну атмосферу табору, відпочити та знайти нових друзів з різних куточків країни.

У програмі – лекції з актуальних тем, дискусії, ділові ігри, перегляд фільмів, вечори біля багаття, смуги перешкод, спортивні та командні ігри.

Цей табір можна назвати стартовою платформою для молодих людей, які хочуть в майбутньому займатися громадською роботою та розбудовувати нашу державу. Тим більше, що такий формат заходу є легким для сприймання: що може бути краще, ніж вчитися відпочиваючи, – розповідає співорганізатор заходу Оксана Корінь. – Схожі табори також проведуть у Львові, Києві та Сумах.

Зареєструватися можна за телефоном (096) 362 30 05. Вік учасників – 16-24 роки.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *